31-letni brytyjski kierowca Lewis Hamilton po rozstaniu z Nicole Scherzinger przypisał wiele powieści innym pięknem, ale nikt nie myślał, że sportowiec zatrzyma się na węgierskiej topowej modelce Barbie Palvin.

Barbara wspierała Hamiltona w zawodach

24 lipca na Węgrzech odbyło się Grand Prix, 11. etap mistrzostw świata w wyścigach samochodowych w klasie samochodów "Formuła 1". Na nim zwyciężył trzykrotny mistrz świata Hamilton, a paparazzi udało się uchwycić moment tego, który pogratulował zawodnikowi tego zwycięstwa. Oprócz trenera i zespołu, Barbara Palvin była jedną z pierwszych. Dziewczyna była tak szczęśliwa dla Lewisa, że ​​rzuciła się na jego szyję, obejmując go i uśmiechając się. Następnie fotografowie złapali parę gwiazd na kolacji, po czym nie było żadnych wątpliwości, że Palvin i Hamilton są w związku.

Barbara i Lewis wielokrotnie widzieli razem

Model jest ambasadorem piękna słynnego znaku towarowego L'Oreal Paris. Do zespołu ludzi, którzy reklamują produkty tej firmy, w marcu dołączyli i Hamilton. Potem młodzi ludzie zaczęli występować razem na imprezach L'Oreal Paris. Jednak model i zawodnik naprawdę zbliżyli się do Festiwalu Filmowego w Cannes. Potem przyszła Barbara na Grand Prix Monako, a nieco później podróż do Baku na Grand Prix Europy. To wtedy Palvin zamieścił na swojej stronie na Instagramie zdjęcie, na którym została odciśnięta w czapce z logo "Mercedes", komentując zdjęcie: "# TeamLH".

Czytaj także
  • Lewis Hamilton ubrał swojego siostrzeńca w sukienkę księżniczki Disneya
  • Lewis Hamilton przeprosił za zawstydzenie swojego siostrzeńca ubranego w sukienkę księżniczki
  • Barbara Palvin i Haley Baldwin pojawili się we francuskich obrazach w nowych reklamach kalendarza LOVE

Hamiltonowi trudno jest nawiązać nowy związek

Od 2007 roku Lewis spotkał się z piosenkarką Nicole Scherzinger. Ich romans trwał 7 długich lat, ale nie można go nazwać bezchmurnym. W tym czasie para okresowo się rozstawała, ale po krótkim czasie znów się zjednoczyła. Ostatnie rozstanie z pojednaniem miało miejsce latem 2013 r. W październiku tego samego roku ponownie ogłosili się parą i dali początek wielu plotkom o ślubie, ale w 2015 r. Rozstali się ostatecznie. Po tym wydarzeniu prasa przypisywana powieściom Lewisa z Iriną Sheik, Ritą Oroi, Rihanną, Kendall Jenner itd., Ale dalsze pogłoski, te stosunki nie poszły. Raz w jednym z jego wywiadów, Hamilton powiedział te słowa:

"Nie chcę, i nie będę afiszować się z nikim, kim są. Po rozstaniu z Nicole dla mnie jest to ogólnie zamknięty temat. Wierzę, że miłość jest uczuciem, które powinno wiązać tylko dwie osoby i nic więcej. "
Льюис Хэмилтон и Барбара Палвин Барбара Палвин и Льюис Хэмилтон в Будапеште Барбара Палвин сделала снимок с логотипом «Mercedes»
Молодых людей все чаще видят вместеЛьюис ХэмилтонБарбара Палвин