Niedawno śledzić życie osobiste 44-letniej Charlize Theron oh, jakże nie łatwe. Nowym chłopakiem aktorki był były mąż zwyczajny 50-letniej Halle Berry, od której urodziła się córka Nala, 40-letnia Gabriel Aubrey.

Kocham roszady

Po rozstaniu z Seanem Pennem w zeszłym roku Charlize Theron pogrążyła się w pracy i rodzicielstwie. Aktorka zachowywała się doskonale, kierując się drogą wyznaczoną na miejsce, że plotkarze po prostu nie mogli znaleźć powodu, by rozmawiać o jej życiu osobistym. Ostatnio jednak sytuacja zmieniła się radykalnie ...

Шарлиз Терон и Шон Пенн

Charlize Theron i Sean Penn

Początkowo Theron rzekomo zatonął byłego męża Gwyneth Paltrow z wokalisty Coldplay, Chrisa Martina, a teraz jest informacja o jej romansie z byłym kochankiem innej hollywoodzkiej aktorki z pierwszego rzutu Halle Berry, modelki Gabriel Aubry. Jeśli związek Charlize z Chrisem nie miał dowodów na fotografowanie, to jej romans z Gabrielem ...

44-летняя  Шарлиз Терон на этой неделе

44-letnia Charlize Theron w tym tygodniu

40-летний Габриэль Обри

40-letni Gabriel Aubrey

Obiecujące zdjęcie

Paparazzi schwytali Therona i Aubreya 27 maja, kiedy spotkali się na molo w Santa Monica, ale nie spieszyli się, by podzielić się sensacyjnym strzałem, próbując sprzedać go po wyższej cenie. Na zdjęciu południowoafrykańska aktorka z radością wtuliła się w swojego nowego chłopaka, jej namiętne oczy nie mogą nawet ukryć okularów przeciwsłonecznych. Kanadyjski model męski, składając ręce na piersi, uśmiecha się ślicznie.

Шарлиз Терон и Габриэль Обри

Charlize Theron i Gabriel Aubrey

Według doniesień, celebryci spotkali się w prywatnej szkole, do której uczęszczają ich dzieci. Para miała już kilka randek, ale jest za wcześnie, aby mówić o poważnych uczuciach.

Czytaj także
  • Charlize Theron udzielił interesującego wywiadu dla magazynu ELLE
  • 19 celebrytów, którzy biorą udział w śmierci ludzi
  • Charlize Theron w skórzanych spodenkach na Festiwalu Filmowym w San Francisco pokazał smukłe nogi

Co znalazłeś w tym?

Fani Therona nie mają szans. Pomimo spektakularnego wyglądu Aubrey, nie uważają go za dżentelmena zasługującego na swojego faworyta. Faktem jest, że rozstając się z Berrym, nie zachowywał się jak człowiek. Gabriel wytoczył Holly sprawę o opiekę nad córką i zażądał dla siebie zapłaty alimentów, zabronił jej zabierać dziecko do Francji, a nawet walczyć ze swoim chłopakiem, Olivierem Martinezem.

Габриэль Обри и Холли Берри

Gabriel Aubrey i Halle Berry

Дочь Обри и Берри Нала

Córka Aubrey i Berry Nala