Dobrze znana 32-letnia modelka izraelskiego pochodzenia Bar Rafaeli i jej mąż Adi Ezra obchodzą dziś rocznicę ślubu. Ponieważ młodzi ludzie mówili sobie "tak" minęły 2 lata, a tym razem Bar postanowił podzielić się z przyjaciółmi i fanami niezwykłym filmem o ich życiu i weselu, który został specjalnie przygotowany na święta.

Бар Рафаэли и Ади Эзре

Bar Rafaeli i Adi Ezre

Roller z Bar Raphael

Izraelski biznesmen Ezra i jego ukochany Rafael pobrali się w Hajfie w ośrodku wypoczynkowym Carmel Forest. W celu ochrony świętowania przed niepotrzebnymi oczami i obecności paparazzi, celebryci nawet zamknęli przestrzeń powietrzną na niebie nad miejscem ceremonii. W filmie zamieszczonym na jego stronie na pasku Instagram można zobaczyć kilka chwil z życia braci, których doświadczyli dwa lata temu. Pod filmem Rafaeli zrobił bardzo wzruszający podpis tej treści:

"Jesteśmy razem od 4 lat, z czego 2 lata są małżeństwem. Adi zawsze będzie moją drugą połową i im dłużej będziemy razem żyć, tym bardziej rozumiem to wyraźniej. Każdego dnia kocham go coraz bardziej. Umiłowani, pamiętajcie, że nigdy nie zapomnimy. "

Publikacja z Bar Refaeli (@barrefaeli)

Nawiasem mówiąc, Raphael i Ezra spotkali się w 2012 roku na przyjęciu swoich wspólnych przyjaciół. Trzy miesiące po spotkaniu celebryci zaczęli mieszkać w Tel Awiwie, a na początku 2015 roku Adi zaproponował Barowi wyjście za mąż. Dla modelu małżeństwo z Ezrą stało się drugim - przez 2 lata, od 2003 roku, Rafaeli był żonaty z Arikiem Weinsteinem, przyjacielem z dzieciństwa. Ponadto, Bar szczyci się kolejnymi długimi związkami. Model z lat 2006-2011 spotkał się z hollywoodzką gwiazdą Leonardo DiCaprio.

День свадьбы Бар и Ади

Bar Dzień ślubu i Adi

Кадр из видеоБар и Ади отмечают вторую годовщину свадьбы Czytaj także
  • Bar Raphael urodziła córkę!
  • Bar Rafaeli jest w ciąży w sześć miesięcy po urodzeniu pierwszego dziecka
  • Bar Rafaeli ujawnił sekret swojej szybkiej utraty wagi

Rafael marzy o dużej liczbie dzieci

Ci, którzy śledzą życie Rafaela i Ezdrasza, wiedzą, że teraz para czeka na drugie dziecko. W zeszłym roku Bar urodziła córkę Liv, sześć miesięcy po tym radosnym wydarzeniu ogłoszono, że znowu jest w ciąży. Około 3 lata temu na stronach publikacji HELLO! Moda była rozmową z Rafaeli, w której mówiła o dzieciach:

"Dorastałem w dużej rodzinie. Moi rodzice mieli szczęście, mieli czworo dzieci. Wydaje mi się, że nie będę miał mniej. Prawdopodobnie wielu powie, że jeszcze ich nie mam, a ja przekręciłem czwórkę, ale wiem na pewno, że nie ograniczę się do tych dwóch. W każdym razie naprawdę chcę w to wierzyć. "
Бар Рафаэли с мужем

Bar Rafaeli z mężem

Бар с дочкой Лив

Bar i córka Liv