W życiu słynnej supermodelki Cara Delevingne, krótkotrwałe romanse zdarzały się z mężczyznami, ale to nie był poważny związek, ponieważ dla dziewczyny jej kariera w branży mody była i zawsze pozostaje na pierwszym miejscu. U progu kariery osiemnastoletnia Kara spotkała się ze słynnym artystą Tayronem Woodem. Ale powieść szybko się skończyła, gdyż piękno z "sobolowymi" brwiami było bliskie zależności od zamożnego człowieka. W 2011 roku miała romans z wokalistą One direction, wietrznym Harry Stiles. Młodzi ludzie spotkali się podczas jednego z pokazów mody, a znajomy od razu zmienił się w coś więcej. Ale romans w związku nie trwał długo. Kilka miesięcy później Harry pokazał fotografom swoją nową pasję - aktorkę i piosenkarkę Taylor szybka . Ale Cara postanowiła eksperymentować z kobietami, obracając romans z amerykańską aktorką Michelle Rodriguez. Jednak odległość między Londynem, gdzie mieszka Cara, a Los Angeles, gdzie pracuje Michelle, stała się surowym testem dla ich miłości, której dziewczyny nie mogły przejść.

Powieść z Annie Clark

Annie Clark, lepiej znana pod pseudonimem St. Vincent jest amerykańskim piosenkarzem i multiinstrumentalistą. Dziewczyna rozpoczęła swoją karierę jako nastolatka, ale sława przyszła jej po tym, jak krytycy zaakceptowali jej pierwszy album muzyczny. W marcu 2015 r. Okazało się, że spotykają się Annie Erin Clark i Cara Delevingne, chociaż dziewczyny starannie ukrywały szczegóły swojego życia osobistego. Dziennikarzom udało się dowiedzieć, że ich związek rozpoczął się pod koniec 2013 roku. W tym czasie Cara cierpiała z powodu rozłąki z Michelle Rodriguez. Nawiasem mówiąc, to ona dała Kare odwagę, by przyznać się do opinii publicznej, że jest biseksualna. Popularny model, który jest muzą Karla Lagerfelda, ogłosił to w listopadzie 2014 roku.

Cara Delevingne i Annie Clark1Cara Delevingne i Annie Clark2Cara Delevingne i Annie Clark3
Cara Delevingne i Annie Clark4Cara Delevingne i Annie Clark5Cara Delevingne i Annie Clark6

Plotka głosi, że związek między Cara Delevingne i Annie Clark rozpoczął się natychmiast, ponieważ powstała między nimi "chemia". Dwie kreatywne osoby nie mogły ukryć swoich uczuć na długo, a wiosną 2015 roku postanowili wspólnie wystąpić publicznie. Pierwsze zdjęcia, w których Cara Delevingne i Annie Clark delikatnie trzymają się za ręce, ukazały się zaraz po pokazie kolekcji rejsów Stella McCartney Spring 2016 Resort. Impreza odbyła się w Nowym Jorku, a zakochana para nie zawahała się pokazać czułych uczuć przed obiektywami aparatu i widokami dziesiątek celebrytów. Dziewczyny szeptały ładnie, trzymając się za rękę, były ciągle razem. Fotografom udało się uchwycić moment, w którym całują się Cara Delevingne i Annie Clark. Kilka tygodni później Kara oficjalnie potwierdziła, że ​​ona i Annie umawiają się na randki.

Rozstanie

W sierpniu 2015 r. Prasa ujawniła plotki, że Annie Clark i Kara Delevin rozpadły się. Ich związek trwał osiem miesięcy. W tym czasie dziewczynki rozproszyły się kilka razy, ale potem znów się rozejrzały i wyglądały na szczęśliwe. Pierwszym alarmującym dzwonem były komentarze na portalu społecznościowym, pozostawione przez Karę na jego stronie. Dziewczyna dała jasno do zrozumienia, że ​​jest w depresyjnym nastroju i potwierdza to smutnymi uśmiechami. Model i piosenkarka nie widzieli razem od dawna. Jest prawdopodobne, że ten rozdział nie jest ostateczny, ale następny.

Czytaj także
  • 22 zdjęć dla dzieci, w których nigdy nie poznasz gwiazd bez naszej pomocy!
  • Cara Delevingne zadebiutowała jako pisarka
  • Gigi Hadid pojawiła się publicznie w prowokacyjnej bluzie z wizerunkiem Cara Delevingne

Pozostaje śledzić wiadomości i czekać na oficjalne oświadczenia byłych kochanków.

Cara Delevingne i Annie Clark7 Cara Delevingne i Annie Clark Cara Delevingne i Annie Clark
Cara Delevingne i Annie ClarkKara Delevin i Annie Clark11Kara Delevin i Annie Clarke12
Kara Delevine i Annie Clark13Kara Delevine i Annie Clark14Cara Delevingne i Annie Clark15