Kilka dni temu w Londynie rozpoczął się kolejny tydzień mody. Wczoraj najbardziej oczekiwanym pokazem była demonstracja jesienno-zimowej kolekcji 18/19 Burberry Fashion House. W tym roku gwiazdą wybiegu, która zaskoczyła wszystkich niezwykłym strojem, była Cara Delevingne, a nie mniej sławni ludzie obserwowali wszystkie te działania: Naomi Campbell, Keira Knightley, Sienna Miller, Michelle Dockery, Naomi Watts, Lily James, Idris Elba ze swoją ukochaną Sabrina Daur.

Показ коллекции Модного дома Burberry

Pokaz mody domu mody Burberry

Kolekcja wspierająca mniejszości seksualne

W tym roku marka Burberry postanowiła pokazać w swojej kolekcji, w jaki sposób odnosi się do społeczności LGBT. Projektant mody Christopher Bailey wprowadził kolory tęczy do swoich kreacji, które kojarzą się z ludźmi gejów. Aby przedstawić najjaśniejszą "atrakcję" kolekcji, została przyznana 25-letniej aktorce i modelowi Kare Delevin. Dziewczyna pojawiła się na podium w długiej białej sukni z bawełnianej tkaniny, nad którą przyszyto futro, zrobione z futra, z kwiatami przypominającymi tęczę. Gdy tylko Cara pojawiła się na widowni w audytorium, rozległ się okrzyk podziwu i po tym, jak model zaczął skazywać na szwank, zgromadzeni goście zaczęli klaskać. Oprócz Caravignon, produkty, w których są kolory tęczy, demonstrowane i inne modele. Na jednym z nich można było zobaczyć kamizelkę z zamkami o tych samych jaskrawych kolorach, z drugiej kurtkę w klatce, na trzeciej sprytną pelerynę z jasnymi paskami i tak dalej.

Кара Делевинь на показе Модного дома Burberry

Cara Delevingne na pokazie mody Burberry

Кара Делевинь

Cara Delevingne

Po koncercie Bailey przemówił do publiczności, wypowiadając te słowa na temat kolekcji:

"Jestem zachwycony tym, co zrobiliśmy. To jedna z najjaśniejszych i najlepszych kolekcji, które znalazły się w mojej pamięci. Jesteśmy organizacją, która wspiera różne sektory naszego społeczeństwa. W naszym zbiorze postanowiliśmy zwrócić uwagę na fakt, że właśnie w naszej różnorodności poglądów i zainteresowań leży nasza siła. "
Модель на показе Модного дома BurberryВот такие куртки будут в модеНакидка с разноцветными полосами

Przypomnijmy, w 2014 roku Delevin przyznał, że jest biseksualna. W swoim oświadczeniu Cara powiedziała te słowa:

"Wiem, że Krajowy Dzień Nadchodzenia już minął, ale jestem pewien, że lepiej jest przyznać się później, niż milczeć. Nie musisz ukrywać, kim naprawdę jesteś. "
Кара призналась, что она - бисексуалка Czytaj także
  • 22 zdjęć dla dzieci, w których nigdy nie poznasz gwiazd bez naszej pomocy!
  • Cara Delevingne zadebiutowała jako pisarka
  • Wywiady Naomi Campbell i Johnny Quince dla magazynu Vogue

Naomi Campbell, Keira Knightley, Sienna Miller i inni

Po koncercie goście pojawili się przed prasą, która z przyjemnością pozowała do kamer. Pierwszą z nich była 47-letnia Naomi Campbell i jej koleżanka, 44-letnia Kate Moss, która wypowiedziała te słowa z serialu:

"To jedna z najbardziej fascynujących i odważnych kolekcji, jakie kiedykolwiek widziałem. Oprócz eleganckich rzeczy, które przedstawił Christopher Bailey, powinieneś zwrócić uwagę na to, jak pięknie mógł on wspierać społeczność LGBT. Szczerze mówiąc, jesteśmy zachwyceni tym, co zobaczył. "
44-летняя Кейт и 47-летняя Наоми

44-letni Keith i 47-letnia Naomi

Гости показа

Pokaż gości

Następnie 36-letnia Sienna Miller pojawiła się przed reporterami. Aktorka pojawiła się na wystawie w ubraniach, które reprezentowała marka w ostatniej kolekcji: w kraciastych spodniach z paskami z wysokim zapięciem, w kraciastą koszulę i długim czarnym płaszczu. Gwiazda filmowa Naomi Watts pojawiła się na imprezie w czarno-białym zespole. Na aktorce można było zobaczyć lekką bluzkę w długie czarne spodnie i długi ciemny płaszcz. Innym ciekawym gościem była Keira Knightley. Aktorka pokazała dość niezwykły obraz: białą bluzkę, bujną czarno-żółtą spódnicę z siatki i wydłużoną czarną dwurzędową marynarkę.

36-летняя Сиенна Миллер

36-letnia Sienna Miller

Наоми Уоттс

Naomi Watts

Кира Найтли

Keira Knightley