43-letnie hollywoodzkie piękno i temat uwielbienia wielu dziewczynek, Ben Affleck, znowu, jak to mówią, w aktywnym poszukiwaniu. Skandaliczny zerwać związek aktora z żoną Jennifer Garner Wygląda na to, że nie przyćmiła życia gwiazdy. W rzeczywistości już dziś są niezaprzeczalne plotki o nowej dziewczynie Ben Affleck. Przypomnijmy, że przyczyną rozwodu pary gwiazd była zdrada aktora z nianią jego dzieci. Kristen Ozunian - tak nazywała się poprzednia guwernantka w domu Afflecka i Garnera, nie żałowała tego, co zrobiła. Przeciwnie, beznadziejnie wierzyła, że ​​jej związek z aktorem będzie początkiem poważniejszego związku. Jednak zaufana Kristen była w błędzie. W końcu Affleck postanowił być sam. Jednak ostatnio media zorientowały się, że Ben już szuka nowej kobiety. Oczywiście, kto by wątpił, że hollywoodzki mężczyzna spędziłby dużo czasu sam na sam. W tym artykule porozmawiamy o sercu Bena Afflecka i jego nowej dziewczyny.

Kogo spotyka Ben Affleck?

Na szczęście dla dziennikarzy i ich fanów, Ben Affleck nie jest jednym z tych, którzy wolą zachować swoje prywatne życie w tajemnicy. Według samego aktora, jego wybór padł tym razem na aktorkę Siennę Miller.

Affleck i Sienna wspólnie wykonali główne role w filmie "Nocne życie". Ich bohaterowie doznali silnych uczuć i głębokich uczuć dla siebie nawzajem. To było z planu i zaczęło szerzyć pogłoski o powieści Afflecka z Millerem. Powodem tego było to, że aktorzy tak przyzwyczaili się do swoich ról, że po strzelaniu nadal trzymali się za ręce. A może to byłby zbieg okoliczności, ale robili to raz po raz, aż do ostatniego spisku.

Czytaj także
  • Jennifer Garner odwiedziła byłą żonę Bena Afflecka na Hawajach
  • Romantyczny kajak: Ben Affleck i Lindsay Sukus na Hawajach
  • Happy in Hawaii: Lindsay Sukus odwiedziła na planie Ben Affleck

Cóż, możemy tylko czekać na wiadomości. Jak dotąd Sienna Miller nie komentuje swojego związku z Benem Affleckiem, nawet pomimo otwartych znaków uwagi ze strony aktora.

Бен Аффлек и Дженнифер Гарнер Бен Аффлек и Дженнифер Гарнер во время съемок всегда держались за руки У Бена имеется трое детей от Дженнифер
Когда-то счастливое семействоБен Аффлек и няня его детей Кристин ОзунианБен и няня - разрушительница его семьи
Бен Аффлек и Сиенна МиллерСиенна младше актера на 9 летПоклонники считают, что из них получилась бы красивая пара