Szczęście tej pary zazdrościło wszystkim: zarówno fanom, jak i przyjaciołom. Małżeństwo Affleck i Garner wydawali się bardzo szczęśliwi i silni. Są małżeństwem od 10 lat. Przez lata rodzina miała troje dzieci.

Czy Ben Affleck i Jennifer Garner się rozwiedli?

Informacja o rozwodzie Bena Afflecka i Jennifer Garner oszołomiła fanów gwiazd dzień po świętowaniu następnej rocznicy ślubu. Mówi się, że powód rozwodu został powtórzony cudzołóstwo Bena Ale niezawodnie wiadomo tylko o jednej powieści aktora z pielęgniarką.

Jednak nawet po ogłoszeniu rozwodu Jennifer Garner i jej mąż spędzają razem dużo czasu. Ben często można spotkać na spacerach z dziećmi, z Jennifer ciągle pojawiają się publicznie lub wśród znajomych i wyglądają na szczęśliwych.

Zaraz po przerwie małżonkowie usunęli obrączki i stwierdzili, że nie zamierzają się zjednoczyć. Ale cztery miesiące później para zaczęła odwiedzać psychologa rodzinnego i znowu pojawiły się pierścienie na ich palcach.

Niedawno pojawił się kolejny poważny powód, by mieć nadzieję, że aktorzy znów będą razem. Teraz żona Bena Afflecka kręci w nowym filmie, a podczas jednego z dni zdjęciowych czuła się chora. Aktorka podzieliła się tajemnicą z najbliższymi znajomymi, że taki stan trwał ponad tydzień. Podejrzewając możliwą ciążę, Jennifer wykonała test, który wykazał pozytywny wynik. Nikt się tego nie spodziewał. Gwiezdna matka powiedziała, że ​​pomimo rozwodu jest gotowa niezależnie wychowywać dziecko. Ciąża nie będzie okazją do odnowienia relacji z Benem Affleckiem.

W tej chwili związek pary z Hollywood to prawdziwy sekret. Po pierwsze, rozchodzą się, a później Ben prosi Jennifer, aby towarzyszyła mu w wydarzeniach towarzyskich, aby podniecenie wokół ich separacji nieco opadło. Potem spędzają cały dzień ze swoimi dziećmi, a wieczorem, zostawiając dzieci z nianią, idą na kolację do restauracji. Mówi się, że nie zamierzają się zjednoczyć, a jednocześnie nadal konsultują się z psychologiem rodzinnym.

Czytaj także
  • Jennifer Garner odwiedził byłego małżonka Ben Affleck na Hawajach
  • Romantyczny kajak: Ben Affleck i Lindsay Sukus na Hawajach
  • Happy in Hawaii: Lindsay Sukus odwiedziła na planie Ben Affleck

Czas pokaże, jak ta historia się skończy. Jedno jest pewne: Ben Affleck szczerze żałuje cudzołóstwa i mówi, że nigdy nie chciał upokorzyć ani urazić swojej żony, po prostu wyszedł ze złego męża. Niezależnie od związku, Affleck zawsze będzie brać czynny udział w wychowaniu swoich dzieci.

Бен Аффлек с семьей Дженнифер Гарнер Бен Аффлек иДженнифер Гарнер выглядят счастливыми
Бен Аффлек и Дженнифер Гарнер на красной дорожкеБен Аффлек гуляет с детьмиДженнифер Гарнер снова беременна
Бен Аффлек изменил жене с нянейБен Аффлек и Дженнифер Гарнер посещают семейного психологаБен Аффлек с беременной женой