Brad Pitt, który przez długi czas nie pojawiał się publicznie, starając się poradzić sobie ze swoimi uczuciami z powodu rozwodu z Angeliną Jolie i rozstania z dziećmi dzięki pomocy sztuki, został opublikowany. Aktor był na premierze filmu akcji thriller Jamesa Graya "Lost City Z".

Proszę fanów

Wczoraj w kinie Los Angeles ArcLight Hollywood premiera pokazu filmu "The Lost City Z". Nosząc wieczorowe suknie, uczestnicy pozowali do fotoreportażu. Ku wielkiej niespodziance dziennikarzy i radości widzów przed nimi pojawiły się nie tylko gwiazdy, które pojawiły się w filmie (Robert Pattinson, Tom Holland, Charlie Hannam i Sienna Miller), ale także Brad Pitt.

Брэд Питт

Brad Pitt

Том Холланд, Чарли Ханнэм, Сиенна Миллер, Роберт Паттинсон

Tom Holland, Charlie Hannam, Sienna Miller, Robert Pattinson

Сиенна Миллер

Sienna miller

Чарли Ханнэм и Роберт Паттинсон

Charlie Hannam i Robert Pattinson

Aktor nie mógł przegapić premiery filmu, w którym sam musiał odegrać ważną rolę. Reżyser zaproponował Pittowi ucieleśnienie wizerunku pułkownika Percivala Fossetta, ale ostatecznie Brad zaczął tworzyć interesujący projekt.

Cienkie, ale peppy

53-letni aktor, który spędza całe dnie i noce w studio, rzeźbiąc gliniane rzeźby, jak to widziano na ostatnim zdjęciu paparazzi, naprawdę je zabrał. Ta luźna kurtka i spodnie, w których Pitt pojawił się na korytarzu, były dla niego za duże, ale promienny uśmiech i rumieniec na jego twarzy rozwiały plotki o bolesnej chudości Brada i możliwej anoreksji spowodowanej stresem.

Брэд Питт на премьере нового фильма

Brad Pitt uczestniczył w premierze filmu "The Lost City of Z"

Брэд Питт посетил премьеру фильма Czytaj także
  • Dziewczyna Brad Pitt, Neri Oksman, chce być jak Angelina Jolie
  • Angelina Jolie została pilnie zabrana do szpitala z powodu nieoczekiwanego omdlenia
  • 15 udanych ofert zdjęć: ile kosztowały najdroższe zdjęcia celebrytów?

Dodaj fascynujący film oparty na prawdziwej opowieści o obsesji na punkcie Amazonki i wyprawy, podczas której podróżnik i odkrywca Percival Fosset próbował znaleźć zaginione miasto w Mato Grosso w 1925 roku i zniknął bez śladu, będzie można zobaczyć w kinie od 27 kwietnia.