Janet Jackson, która po raz pierwszy stała się matką trzy tygodnie temu, po raz pierwszy od pojawienia się jej syna Issy Al Man, była widziana w miejscu publicznym.

Na spacerze

We wtorkowe popołudnie, po opuszczeniu swojego nowo narodzonego syna w domu, 50-letnia Janet Jackson, która po latach czekania mogła zajść w ciążę i oddać mężowi Wissama Al-Mana spadkobiercy, poszła na zakupy.

Paparazzi porwał nowo powstałą mamusię, kupując produkty dla dzieci w prestiżowej dzielnicy Londynu. Janet towarzyszył asystent, który nosił ciężkie paczki z ubraniami i akcesoriami dla Issy, którą gwiazda kupiła w ulubionym sklepie dziecięcym Blue Almonds Kate Middleton.

Джанет Джексон на улицах Лондона

Janet Jackson na ulicach Londynu

Магазин  Blue Almonds

Sklep z niebieskim migdałami

Skromny i drogi

Młodsza siostra Michaela Jacksona, która po przyjęciu islamu zapomniała o uwodzicielskich strojach, wybrała wygodne czarne spodnie i bluzę z kapturem na spacer, rzucając eleganckie, brązowe futrzane ponczo o ciekawym kroju, z kapturem na ramionach. Stylowy obraz uzupełniony o trampki i okulary w czarnych oprawkach. Celebra zebrała kręcone włosy w koński ogon i nie nosiła nakrycia głowy.

певицаартисткаджексонзвезда

Janet wyglądała na rozluźnioną, ale trochę zmęczoną. Według informacji poufnych, pomimo ogromnej armii niań i lekarzy zatrudnionych przez miliardera z Kataru, aby pomóc swojej żonie dbać o jej syna, wstaje ona w nocy noworodkowi.

Виссама Аль-Мана и Джанет Джексон

Wissam Al Mana i Janet Jackson

Czytaj także
  • Janet Jackson spędza świąteczne wakacje z nieznanym mężczyzną
  • Janet Jackson i jej syn będą świętować Boże Narodzenie w Londynie, pomimo protestu ojca dziecka
  • Janet Jackson i Jermaine Dupree znów razem?

Przy okazji, na ciążę, która była ogromnym testem dla Jacksona w średnim wieku, zdobyła 43 kilogramy, z których próbuje się pozbyć w jak najkrótszym czasie. I należy zauważyć, jest to dla niej świetne!

джексон

Jackson na początku listopada 2016 r

Супруги за два месяца до родов

Małżonkowie na dwa miesiące przed porodem