Stroje gwiazd z czerwonych ścieżek różnych wydarzeń towarzyskich inspirują modne kobiety do tworzenia stylowych obrazów. Tym razem, według krytyków mody, 28-letnia supermodelka Candice Swanepoel jest godna stania się obiektem prawidłowej imitacji, której spektakularny strój stał się jednym z najlepszych w premii fotograficznej nagrody teatralnej Tony.

Luksusowy wygląd w szczegółach

W ubiegłą niedzielę w teatrze Tony Awards odbyła się 71. ceremonia wręczenia nagród, której triumfem był musical "Drogi Evan Hansen", który zdobył prawie wszystkie główne nominacje. Co do gości tego święta, to na czerwonym dywanie cała uwaga była przykuwana do niebieskookiego Candice Swanepoel.

Кэндис Свейнпол на фотоколле Tony Awards 2017

Candice Swanepoel na rozdaniu nagród Tony Awards 2017

Pierwszy anioł Tajemnicy Wiktorii z RPA pojawił się na imprezie w odważnym czarnym błyszczącym stroju marki Prabal Gurung, składającym się z bez ramiączek body i przezroczystej spódnicy z siatki na organowej podłodze, pozującej przed kamerami na tle białych róż i zieleni.

Кэндис Свейнпол  на красной дорожке мероприятия Tony Awards 2017

Candice Swanepoel na rozdaniu nagród Tony Awards 2017

Кэндис Свейнпол на Tony Awards 2017Кэндис Свейнпол появилась на премии Tony Awards 2017Кэндис Свейнпол на мероприятии Tony Awards 2017Фото из Instagram Кэндис Свейнпол

Zdjęcie z Instagramu autorstwa Candice Swanepoel

Jej piękne blond włosy przypadkowo zebrały się w kucyk, uzupełniając obraz naturalnym makijażem: naga pomadka i srebrno-niebieskie odcienie.

Модель Кэндис Свейнпол появилась на красной дорожке Макияж Кэндис Свейнпол на Tony Awards 2017 Czytaj także
  • Głęboko w ciąży Candice Swanepoel nie myśli zrezygnować z zabawnych bikini
  • Ciąży Candice Swanepoel na spacerze z matką i synem
  • Syn czy córka? Candice Swanepoel ujawniła płeć swojego drugiego dziecka

Młoda matka

W październiku urocza Swainpole stała się najpierw matką, prezentując swojemu chłopakowi modelkę Hermanna Nicoli, syna o imieniu Aneka, i nie pojawiła się przed Nagrodą Tony. Uczestnicy nie mogli nie zauważyć oszałamiającej sylwetki Candace, a zwłaszcza długich smukłych nóg, płaskiego brzucha i oszałamiającego dekoltu, którego nie schowała goła sukienka.

Кэндис Свейнпол с сыном

Candice Swanepoel ze swoim synem