Po rozstaniu z Chloe Moretz Brooklyn Beckham nie poddawał się przygnębieniu i pogrążył się w świecie romantycznych przygód. Tabloidy już opowiedziały o aferze 17-letniego chłopca z Adrienne Julieger, a teraz powiedziano mu o jego zainteresowaniu 16-letnią Kim Turnbull, która była zafascynowana innym synem gwiezdnych rodziców - 16-letnim Rocco Ritchiem.

Koniec przyjaźni

Wygląda na to, że Brooklyn Beckham i Rocco Richie z przyjaciółmi stali się rywalami. Męskie bractwo zostało pokonane przez ładnego ucznia, który jest wnuczką artysty Williama Turnbulla. Brooklyn, biegnący razem z Chloe Moretz, znalazł pocieszenie w ramionach młodego modelu, o czym świadczą świeże zdjęcia paparazzi, a ostatnio media pisały o poważnych odczuciach Rocco dla Kima.

Flirt na spacer

Beckham i Turnbull trafili w obiektywy reporterów podczas spaceru po Londynie. Nie zauważając, że zostali zastrzeleni, flirtowali ze sobą, żartowali i śmiali się.

Czytaj także
  • Poszedł do White Castle: Brooklyn Beckham spoczął na Coachella w modelu firmy Meredith Mickelson
  • Chloe Moretz zareagowała na pocałunek Brooklyna Beckhama na drugą i zdjęła pierścień
  • Brooklyn Beckham poznaje model Playboy Lexi Wood

Na reakcję Richiego, który, oczywiście, już relacjonował spotkanie przyjaciela ze swoją dziewczyną, do tej pory nic nie wiadomo.

СМИ написали о романе Бруклина Бекхэма и Ким Тернбулл 16-летняя внучка  художника Уильяма Тернбулла - Ким Тернбулл Бруклин и Ким на прогулке в Лондоне
Они флиртовалиБруклин всерьез увлечен моделью?Нагулявшись парочка отправилась в ресторан
Рокко Ричи встречался с Ким ТернбуллРокко зол на другаКого выберет Ким?