Reżyser skandalicznej taśmy "Love" Gaspar Noe, która zawiera ponad 70% pornograficznych scen, które zostały zakazane w rosyjskiej dystrybucji filmowej, po raz pierwszy powiedział dziennikarzom, jak sfilmowano 9-minutową scenę z gwałtu bohaterki Moniki Bellucci w filmie "Nieodwracalność".

Dramatyczny thriller Gaspara Noela

Z powodu realistycznego gwałtu kinowego Alexa (Monica Bellucci) obraz "Nieodwracalność" również nie był pokazywany w wielu krajach.

Jak powiedział francuski mistrz, w dramatycznym momencie musieli strzelać dwa dni, robiąc sześć podwójnych. Mimo nieistotnego materiału aktorzy byli w świetnym nastroju, żartowali, organizowali psikusy.

Moniczność Moniki

Piękna Bellucci, przeglądając każde ujęcie, była nieustannie niezadowolona ze swojej gry, szczególnie że nie lubiła tego, jak krzyczała. Również według Gaspara aktorka bardzo martwiła się o siłę, z jaką ją bili, bała się, że na jej twarzy pojawią się prawdziwe siniaki.

Czytaj także
  • Zdjęcie dnia: Luksusowa Monica Bellucci w konkursie Lumieres Award
  • Vincent Cassel odwiedził pokaz mody w Paryżu z młodą ukochaną Tiną Kunaki
  • Daniel Craig marzy o Monice Bellucci

Gniew Vincenta

Aby założyć Vincenta Cassela, który grał męża głównej bohaterki Marcusa, w odcinkach, w których miał pokazywać gniew, Noe pokazał mu już zrobiony materiał z oburzeniem na Monice. Warto zauważyć, że Kassel w tym czasie była żoną Bellucciego w rzeczywistości.

Скандальный режиссер Гаспар Ноэ Знаменитая 9-минутная сцена с изнасилованием Партнершей по съемочной площадке в фильме была супруга Моника Беллуччи.