Taylor Swift i Harry Styles nie byli razem od tak dawna. Zaczęli spotykać się w 2012 roku i rozstali się w ciągu kilku miesięcy. Jednak w kontekście absolutnej tajemnicy Taylora odnośnie jej życia osobistego, nawet jej przelotny romans z solistą One Direction wywołał efekt wybuchu bomby.

Roman Taylor Swift i Harry Styles

Harry Styles jest prawie cztery lata młodszy od Taylora Swifta. Według znawców, bardzo długo szukał uwagi dziewczyny, zyskał jej przychylność. Zaloty trwały prawie rok, zanim serce piosenkarki się rozpłynęło i postanowiła dać Harry'emu szansę. Para zaczęła pojawiać się publicznie, a paparazzi nawet udało się uchwycić moment, kiedy Taylor Swift i Harry Styles pocałowali. Jednak powieść nie musiała istnieć przez długi czas. Wszystko wskazuje na to, że po tym, jak Taylor postanowił wpuścić Harry'ego w serce, stracił większość swojego zainteresowania i zaczął przyglądać się innym dziewczynom. Taylor Swift po prostu nie mógł znieść tak lekceważącej postawy.

Dlaczego Harry Styles i Taylor Swift zerwali?

Ostatnim słowem, które przytłoczyło cierpliwość Taylora, było to, że piosenkarka odkryła korespondencję z inną dziewczyną w telefonie Harry'ego. A najbardziej oczywistym kandydatem do roli fascynacji Stilesa był angielski Model Cara Delevingne . Młodzi ludzie mieli już romans, ale modelowa agencja reprezentująca interesy Kara była przeciwna poważnym związkom na początku kariery modelek.

Po tym, jak Taylor znalazł obciążające wiadomości przez telefon, nastąpił ogromny skandal między młodymi ludźmi. Według plotek nie ograniczały się one do wyrażania wzajemnych roszczeń, a nawet do walki. Po tym oczywiście ich romans dobiegł końca.

Zachowanie Taylor Swift i Harry Styles po rozstaniu

Po przerwie pojawiły się doniesienia, że ​​Taylor Swift po prostu nienawidzi Harry'ego Stylesa. Wielokrotnie próbowała parodiować swój angielski akcent lub w inny sposób kłuje go. Nie bez tradycyjnego pisania piosenek, rozstanie dało impuls wielu kompozycjom albumu "1989", gdzie najwyraźniej wyrażono to, co Taylor Swift naprawdę myśli o Harrym Stylesie.

Trzeba powiedzieć, że młody człowiek nie zachowywał się jak dżentelmen. Powiedział więc, że powodem separacji była niekompatybilność śpiewaków seksualnie. Taylor jest podobno zbyt zimny, a antyki interesują ją znacznie bardziej.

Czytaj także
  • Fan Taylor Swift obrabował bank i rzucił pieniądze piosenkarce
  • 22 zdjęcia dla dzieci, na których nigdy nie poznasz gwiazd bez naszej wskazówki!
  • Cara Delevingne zadebiutowała jako pisarka

Ale teraz konflikt został rozwiązany, a Taylor Swift nawet zawarł pokój z Harrym Stilesem, mówiąc, że chciałaby, aby wszyscy jej byli chłopcy pamiętali tylko dobre rzeczy o niej.

Гарри почти год добивался внимания Тейлор роман Гарри Стайлса и Тейлор Свифт был не долгим когда Тейлор Свифт ответила Гарри взаимностью, он быстро потерял интерес
расставание пары было бурнымрасставание с Гарри подтолкнуло Тейлор Свифт к написанию новых песенпо некоторым данным, Тейлор и Гарри даже подрались во время ссоры
по слухам, причиной расставания Тейлор и Гарри стала его переписка с Карой ДелевТейлор Свифт долго была обижена на Гарри Стайлсасейчас молодые люди помирились и не держат зла друг на друга