Słynny model w rozmiarze plus ma świetne letnie wakacje i chętnie dzieli się nowymi zdjęciami z subskrybentami na Instagramie. Manekin pokazuje, że nie ma nic do zerwania, ponieważ każdy portret jest "wolny" od retuszowania.

Ashley znana jest ze swojego pozytywnego nastawienia do wspaniałej postaci, która uwielbiała ją dla całego świata. 28-letnia Amerykanka nie boi się swoich okrągłych form, ale wręcz przeciwnie, pokazuje je i zarabia dużo. Wielokrotnie pisała na swoich stronach w portalach społecznościowych, że duże dziewczyny powinny docenić ich naturalne piękno.

Większość zwolenników Grahama jest zachwycona swoim ciałem. Chociaż są też komentatorzy, którzy za wszelką cenę starają się dbać o siebie, a nie "zwalniać".

Ładna kobieta zamieściła na swojej stronie krótkie zabawne wideo, które podpisała w następujący sposób:

"Moje biodra są tak seksowne, że po prostu nie potrafią się ocierać o siebie nawzajem."
Czytaj także
  • Zdjęcie dnia: Amal Clooney w czerwonej koronkowej bluzce z pociągiem
  • 10 rewelacji: jak naprawdę wyglądają ciała modeli o powiększonych rozmiarach?
  • Siostry Hadid, Ashley Graham i inni zaprezentowali kolekcję Prabal Gurung na Fashion Week w Nowym Jorku
Stroje kąpielowe od Ashley Graham dają pewność siebie

Niedawno Ashley pokazała się jako projektantka i stworzyła całą kolekcję strojów kąpielowych dla dziewczynek o dużych rozmiarach. Powiedziała dziennikarzom, że inspirację do szkiców czerpano z filmów o Jamesie Bondzie.

Jako wsparcie kampanii PR jej kolekcji, Ashley zasugerowała, że ​​nowojorscy modni blogerzy z niefasonowaną postacią próbują swoich markowych strojów kąpielowych. Co z tego? Każda z zapraszanych kobiet w rozmiarach od 16 do 20 była w stanie wybrać kostium kąpielowy, który odpowiada jej smakowi i nie mniej seksowny niż sama Ashley.

Możemy założyć, że gdyby dziewczyna Bonda była "pyshechką", ubierała się w ten sposób ...

28-летняя красотка активно снимается в рекламных кампаниях и выходит на подиум Эшли любит свое тело Пышнотелая модель Эшли Грэм в купальнике показала, как выглядит без ретуши
Девушки Агента 007 могут быть и такимиШикарное телоРеальные девушки в купальниках от Эшли Грэм