Zac Efron zaintrygował publiczność, prowokując pogłoski o jego związku z Rebeccą Ferguson, z którą wystąpili w musicalu, wydanym w styczniu, The Greatest Showman.

Przytul się

W zeszłym tygodniu 30-letni Zac Efron, który wraz ze swoimi kolegami Rebeccą Ferguson, Zendą, Hugh Jackmanem i Michelle Williams, zajmuje się promowaniem filmu The Greatest Showman, wraz z nim w jednej z głównych ról, opublikował ciekawe zdjęcie na swoim Instagramie, a nie mniej obiecujący komentarz do niego.

Pod zdjęciem w stylu obrazu, przedstawiającym uśmiechniętego Zaka, otoczył ramiona wokół talii Rebecki Ferguson, patrząc na niego, napisał:

"O czym mogę teraz myśleć. Stary, gdzie szukasz?! Popatrz na nią !!! ".

Publikacja z Zac Efron (@zacefron)

Kontynuacja intrygi

W tę niedzielę Efron kontynuował grę w kotka i myszkę, publikując swoje konto na Twitterze, rebus dla fanów. Aktor wyłożył swoje świeże zdjęcie z Fergusonem z premiery filmu The Greatest Showman, który odbył się w ten weekend w Nowym Jorku.

W komentarzach do ramki, w której Zack już patrzy na Rebeccę kochającymi oczami, aktor napisał:

"Nareszcie wyglądał ..."
Зак Эфрон с Ребеккой Фергюсон

Towarzyszył jego słowom buźką miłości.

Зак Эфрон и Хью Джекман на премьере «Величайшего шоумен» в Нью-Йорке в субботу

Zac Efron i Hugh Jackman na premierze "The Greatest Showman" w Nowym Jorku w sobotę

Ребекка Фергюсон

Rebecca Ferguson

Czytaj także
  • Mariah Carey podczas Kids 'Choice Awards 2018 ze swoim byłym mężem i dziećmi
  • Zendaya w motylkowej sukience uderzyła wszystkich na premierze "The Greatest Showman"
  • Pierwsze wyjście Alicia Wikander po ślubie z Michaelem Fassbenderem

Podczas gdy opinia publiczna zastanawia się, czy między Efronem a Fergusonem istnieje chemia, Zack wciąż miesza fanów. Dzisiaj, w wywiadzie, postanowił wypowiedzieć imię ukochanego partnera na ekranie całusów. Ona nie była Rebeccą ...

Najbardziej niesamowitym pocałunkiem na planie aktora była 21-letnia Zendaa, która dostała rolę cyrkowej gimnastyczki, w której zakochuje się bohater Zack.

Зендая

Zendaya