Okazuje się, że nie wszystkie gwiazdy Stanów Zjednoczonych obawiają się o wybór prezydenta swojego kraju. Na przykład słynny raper Snoop Dogg obserwował zupełnie inne wydarzenie. Niedawno amerykański parlament uchwalił ustawę, która oficjalnie zezwala na stosowanie marihuany w niektórych państwach. Tak więc konopie indyjskie stały się legalne w stanie Kalifornia, które cieszyły się Snoop Doggiem.

Palę ją i jest fajnie!

Po tym jak stało się wiadome, że możesz teraz używać konopi w mieście Claremont, gdzie piosenkarz żyje i pracuje, możesz otwarcie otworzyć stronę Instagram Snoop Dogg, która eksplodowała z ogromnej ilości wideo. Wszystkie były tego samego typu. Raper pojawił się na rolkach z konopi w dłoni i zaczął palić go podczas słuchania muzyki. Pod filmem zawsze pojawiał się taki napis:

"Płonę za to i jest fajnie!".

Do tej pory marihuana w Stanach Zjednoczonych do własnych celów może być całkowicie legalna, aby znaleźć i kupić w tych stanach: Kolorado, Alaskę, Oregon, Waszyngton i Dystrykt Kolumbii.

Czytaj także
  • Gwiazdy Hollywood Justin Bieber i Snoop Dogg wspierają chłopca, który był zastraszany w szkole
  • Leonardo DiCaprio i inni zwycięzcy BAFTA-2016
  • Evan Peters próbuje naśladować gejowskiego arystokratę w nowym sezonie "Amerykańskich opowieści grozy"

Snoop Dogg nie może pokonać uzależnienia od marihuany

Słynny raper od dawna nie ukrywał swojej pasji do marihuany. Snoop Dogg często zajmował się policją w zakresie palenia narkotyków w miejscach publicznych i przechowywania ich w domu. Nie tylko rozmawiał na ten temat z funkcjonariuszami organów ścigania, ale także był kilkakrotnie aresztowany, chociaż nie zatrzymał swojej propagandy marihuany. W jednym z wywiadów Snoop Dogg powiedział te słowa:

"Próbowałem przestać używać marihuany więcej niż raz, ale pewnego dnia nabrało sił i uderzyło mnie z powrotem."

Nawiasem mówiąc, dokładnie rok temu w sieci pojawiła się informacja, że ​​Leafs, znak towarowy Snoop Dogg, wprowadził na rynek osiem odmian konopi. Firma oferuje różne wersje tego leku, a nie tylko w postaci elementów do palenia o różnej zawartości kanabidiolu, ale także w postaci różnych słodyczy: marmolady, czekolady, cukierków i gum do żucia.

Марихуану легализовали в некоторых штатах Snoop Dogg болел не за нового президента США, а за легализацию каннабиса Snoop Dogg довольно часто курит каннабис на своих концертах
Leafs - бренд рэпера по продаже марихуаныТорговая марка Snoop Dogg  выпускает 8 видов каннабисаВ ассортименте есть шоколад