Producent i znany raper Will.i.am opowiedzieli dobrą nowinę w zeszłym roku, ogłaszając spotkanie The Black Eyed Peas, ale dopiero teraz okazało się, że zespół będzie pracował w nowym składzie! Kto opuścił zespół? Stało się wiadomo, że wokalista Fergie postanowił skupić się na karierze wokalnej!

Рэпер Will.i.am и Ферги

Rapper Will.i.am i Fergie

Kto zmieni wokalistę?

Jutro dowiemy się o tajemniczym nieznajomym, który zastąpił Fergie. Członkowie grupy Will.i.am, Taboo i Apl.de.ap ogłosili występ w Cardiff podczas finału Ligi Mistrzów UEFA. Intrygi wciąż nie zostały ujawnione, założono, że Nicole Scherzinger będzie godnym substytutem. Jak ważna jest ta wiadomość dla prawdy? Will.i.am skomentował tę wiadomość na konferencji prasowej:

Od zawsze szukaliśmy współpracy z silnymi wokalistami i będziemy kontynuować w tym samym duchu! Niewątpliwie Nicole jest jedną z nich, ale teraz aktywnie pracuje nad projektem BEP. W ramach nagrywania materiału muzycznego jesteśmy w kontakcie w pracy, ale nie chciałbym wchodzić w szczegóły. Wkrótce to zobaczysz. Jeśli chodzi o Freg, ja i chłopcy pracujemy razem, pomagając jej w karierze solowej i nagrywając album, niestety, nie w The Black Eyed Peas.
Группа The Black Eyed Peas

The Black Eyed Peas

Czytaj także
  • Artysta trolluje gwiazdy "Krzyworowskie portrety", a Internet jest nim zachwycony!
  • Zhańbiony: 10 gwiazdek, których zamieszanie pojawiło się na scenie!
  • Josh Duhamel, za zgodą Fergiego, dał 4-letniemu synowi ten sport

Teraz muzycy The Black Eyed Peas aktywnie pracują nad stworzeniem nowego materiału i przygotowują się do 20-lecia, więc wkrótce będzie wiadomo, kto zastąpi Fergie i da drugi wiatr słynnej grupie!

Группа The Black Eyed Peas готовится к 20-летнему юбилею

Grupa Black Eyed Peas przygotowuje się do 20. rocznicy