Pod koniec lutego tego roku w Los Angeles odbyła się długo oczekiwana 88. ceremonia wręczenia najbardziej prestiżowej nagrody filmowej. W tym roku obchody Oscara zadowoliły nas ciekawą obsadą w nominacjach, świetnych filmach, utalentowanych rolach i pięknych obrazach. Wśród pretendentów do nagrody głównej znalazła się znana i kochana aktorka Rachel McAdams w nominacji do najlepszej aktorki drugoplanowej w filmie "W centrum uwagi". Otrzymała swoje pierwsze uznanie i popularność za udział w filmach "Mean Girls", "Diary of Memory" i innych. Przypomnij sobie historię wzlotu tej nowej gwiazdy Hollywood.

Z historii pojawienia się Rachel McAdams na ekranach kinowych

Rachel McAdams urodziła się w Kanadzie w zwykłej rodzinie pracującej. Jej ojciec jest kierowcą ciężarówki, a jej matka jest pielęgniarką. Oprócz Racheli rodzina wychowała jeszcze dwoje dzieci. Początkowo rodzice zdecydowali, że znakomita łyżwiarka figurowa wyjdzie z Rachel, a nawet dała córce specjalną sekcję. Jednak z biegiem czasu okazało się, że kunszt dziewczyny w znacznym stopniu interesuje sport. Stało się więc jasne, że podróż życia Racheli sprowadza się wprost do świata kina. Jej działalność aktorska rozpoczęła się w wieku 12 lat, gdy Rachel McAdams rozpoczęła naukę w wyspecjalizowanych instytucjach edukacyjnych. Po ukończeniu szkoły, przyszłej aktorki ukończył z wyróżnieniem Yor University Theatre Theatre w Toronto. Pierwszy sukces Rachel McAdams w filmie można nazwać udziałem w komedii "Chick", w której główną rolę odegrała aktorka. Jednak główny sukces przyszedł jej z premiery filmu "Girls Mean". Pewien kamień milowy w życiu aktorki to udział w kręceniu filmu "Pamiętnik pamięci", w którym zagrała w parze z Ryan Gosling . Obsada rozpoczęła romans, ale zakończyła się dwa lata później. W 2009 roku Rachel McAdams rozpoczęła pracę nad filmem "Sherlock Holmes" reżysera Guy'a Ritchie, aw 2011 roku miała szczęście wziąć udział w filmie "Północ w Paryżu" z Woodym Allenem. Ważnym kamieniem milowym w filmografii aktorki była główna rola w filmie "Przysięga", za który McAdams otrzymał nominację do nagrody MTV 2012. Jednak rok 2015 był jeszcze bardziej udany dla aktorki. To on przyniósł jej rolę dziennikarza w filmie "In the Spotlight", za który Rachel McAdams otrzymała nominację do Oscara w 2016 roku dla najlepszej aktorki drugoplanowej. Jednak zwycięzcą w nominacji nie była Rachel, ale Alicia Wikander .

Rachel McAdams pojawia się na czerwonym dywanie

Podczas ceremonii wręczenia Oscarów w 2016 roku Rachel McAdams miała na sobie zieloną jedwabną jedwabną i srebrną sukienkę Stuarta Weitzmana z sierpnia. Obraz okazał się spektakularny, ale trochę niefortunny z powodu pogniecionej tkaniny sukni.

Zauważ, że podczas ceremonii Rachel McAdams pojawiła się sama, bez dżentelmena. Do tej pory życie osobiste aktorki nie jest zbyt udane. W przeszłości były relacje z aktorami filmowymi Ryanem Goslingiem, Joshem Lucasem i Michaelem Sheenem. Żadna z trzech długich powieści nie przywiodła Rachel McAdams do korony.

Czytaj także
  • 17 zwariowanych faktów na temat gwiazd, wiedząc, że twoje życie nie będzie już takie samo!
  • Alicia Wikander i romantyczne wakacje Michaela Fassbendera w Meksyku
  • Eva Mendez zaprezentowała swoją własną kolekcję ubrań w super stylowym wizerunku

W wywiadzie aktorka zauważyła, że ​​zawsze otrzymywała największe wsparcie w rodzinie rodzicielskiej. A nawet jeśli aktorstwo nie jest najbardziej stabilnym zawodem na świecie, to właśnie rodzice stali się ludźmi, którzy pomogli jej spełnić swoje marzenie. To zawsze było niesamowitą wagą i wartością dla aktorki. Pod koniec rozmowy Rachel McAdams dodała, że ​​czasami myśli o możliwych zmianach w życiu, które mogą skłonić ją do porzucenia ukochanej firmy. Ale takie myśli zawsze rodzą pewne wątpliwości. Aktorka podkreśla, że ​​oczywiście każdy ma własną odpowiedź na to pytanie.

Рэйчел МакАдамс - родители всегда поддерживали меня Рэйчел МакАдамс в фильме Дневник памяти Рэйчел МакАдамс в фильме Дряные девчонки
Рэйчел МакАдамс и Райан ГослингРэйчел МакАдамс и Джош ЛукасРэйчел МакАдамс и Майкл Шин
Рэйчел МакАдамс в фильме В центре вниманияРэйчел МакАдамс на красной дорожкеРэйчел МакАдамс на церемонии вручения премии Оскар 2016