Wczoraj zachodnie media jednogłośnie ogłosiły ciążę gwiazdy "Dzienniczka pamięci", 39-letniej Rachel McAdams. Jeśli informacja zostanie potwierdzona, to dziecko będzie pierworodnym kanadyjskiej aktorki filmowej.

Plotki i fakty

Rachel McAdams na pozycji! Aktorka oficjalnie jeszcze nie potwierdziła tych informacji, ale tabloidy, odnosząc się do wiarygodnych źródeł, piszą o tym z absolutną pewnością. Dziecko McAdams, które jest już w siódmym miesiącu ciąży, urodzi się na wiosnę.

Ostatni raz McAdams pojawił się na czerwonym dywanie, odwiedzając festiwal filmowy w Toronto we wrześniu ubiegłego roku. Następnie falbanki i koronka elegancko-zalotnej, miętowej sukienki pięknie ukryły talię.

Рэйчел МакАдамс на кинофестивале в сентябре

Rachel McAdams na wrześniowym festiwalu filmowym

Рэйчел МакАдамс на фестивале в сентябре

Niedawno odbyła się premiera filmu "Night Games", w którym McAdams zagrała jedną z głównych ról, ale tęskniła za tym, dodając paliwa do ognia.

Jeśli chodzi o strzały z paparazzi, po raz ostatni aktorka pod koniec listopada stanęła na lotnisku w Toronto z myślą o reporterach. Aktorka miała luźną kurtkę khaki, pod którą mógł schować się ciężarny brzuch.

Рэйчел МакАдамс в аэропорту в ноябре

Rachel McAdams na lotnisku w listopadzie

Рэйчел МакАдамс в ноябре

W archiwum były też zdjęcia McAdamsa z października, zrobione w Beverly Hills. Widząc, że jest usunięty, aktorka po prostu przykryła jej żołądek torbą.

Рэйчел МакАдамс на улице в октябре

Rachel McAdams na spacerze w październiku

Рэйчел МакАдамс на прогулке в октябре Czytaj także
  • Rachel McAdams i Selma Blair opowiedziały przerażające historie o nękaniu przez reżysera Jamesa Tobacka
  • Rachel McAdams przyznała, że ​​po "Doctor Strange" często boli ją głowa.
  • Życie osobiste aktorki Rachel McAdams

A co z życiem osobistym?

Ojciec dziecka, Rachel, która, nawiasem mówiąc, powiedziała w wywiadzie, że dojrzała do macierzyństwa i chce mieć dzieci, jest podobno 36-letnim producentem i scenarzystą Jamiem Lidénem. Para, która nie reklamuje ich związku, wraz z kwietniem 2016 r.

Джейми Лиден и Рэйчел МакАдамс

Jamie Liden i Rachel McAdams