Jasna para kreatywnych ludzi - Leighton Mr. i Adam Brody zawsze wzbudzała duże zainteresowanie prasy. Po spotkaniu w 2011 roku na planie filmu "Love Binding" aktorzy nie rozstali się. Ich związek rozwijał się stopniowo, a oficjalnie w miłości, deklarowali swoje uczucia tylko kilka miesięcy później.

Życie osobiste

Leighton Mister jest znaną hollywoodzką gwiazdą, która grała rolę w telewizyjnym serialu Gossip Girl. Przed spotkaniem z Adamem miała kilka poważnych związków, które nigdy nie przyniosły jej szczęścia. Pierwszym elektem Leighton został aktor Sebastian Stan, dla którego miała uczucia przez dwa lata. Sama aktorka mówi, że nie ma nic ważniejszego niż miłość na świecie. Jedna z edycji Leightona przyznała, że ​​z każdego spotkania przynosi lekcję. I niezależnie od tego, czy było to pozytywne, czy negatywne doświadczenie, miłość zawsze zmienia osobę.

Adam Brodie jest amerykańskim aktorem, który zyskał światową sławę po serii "Lonely Hearts". W wieku 37 lat Adam kilkakrotnie próbował nawiązać poważne relacje z różnymi sławnymi kobietami (Rachel Bilson, Teresa Palmer, Diana Agron) i tylko spotykając Leightona Meistera, zdał sobie sprawę, że czekał na nią przez całe życie.

Historia miłosna Adama Brody'ego i Leightona Meestera kryje się w sekretach i tajemnicach. Para zawsze ukrywa się i ukrywa pod niewidzialnymi obrazami: dżinsy i rozciągnięte swetry, czapki i okulary. Dlatego nikt nie może powiedzieć z pewnością dokładnie, kiedy rozpoczął się ich związek i jak się rozwinęli. Wiemy tylko, że aktorzy są ze sobą szczęśliwi, doceniają wartość swojego związku i są gotowi zrobić wiele dla ich rozwoju.

Ślub i wspólne dziecko

W 2014 roku Adam Brody i Leighton Mister potajemnie poślubili bez jednego reportera wzywającego do ślubu. O ich małżeństwie dowiedział się dopiero jakiś czas później, gdy Adam został zauważony z obrączką ślubną. Przyjaciele pary powiedzieli prasie o zaręczynach kochanków w listopadzie 2013 r., A także o tym, że ślub zaplanowano na lato 2014 r., Ale aktorzy nagle wszystko powtórzyli. Zarówno dla 37-letniego Adama, jak i 30-letniego Leightona, jest to pierwsze małżeństwo .

Odmawiając szczególnej tajemnicy, Leighton Meester i Adam Brodie również nie powiedzieli nikomu, że spodziewają się dziecka. Społeczeństwo zdało sobie z tego sprawę dopiero po tym, jak w maju 2015 r. Paparazzi przypadkowo usunęli zaokrąglony brzuch Leightona na aparacie. Para nie skomentowała tego, postanowiła się ukryć. Ich córka urodziła się 4 sierpnia 2015 r. W Whittier Clinic w Kalifornii. Ani Leyton, ani Adam nie wspomnieli o jej pojawieniu się na swoich kontach w mediach społecznościowych. W związku z tym udało im się nie reklamować dodatku w rodzinie przez 2 miesiące. Dziewczyna została nazwana Arlo Day.

Plany na przyszłość

Status gwiazdy oznacza pewną otwartość wobec dziennikarzy. Jednak aktorzy z Hollywood - Adam Brodie i Leighton Mister nigdy nie przestrzegali tej zasady. Uparcie ukrywają wszystkie sekrety swojej rodziny, a plany na przyszłość mówią tylko w sferze zawodowej. Każdy z aktorów stara się rozwijać i zyskiwać więcej ról na dużą skalę. I na pytania dotyczące drugiego dziecka lub przeprowadzki, a Adam i Leighton taktownie milczą.

Czytaj także
  • Od brązowowłosego do blondyna: Leighton Mister radykalnie zmienił obraz
  • Ponowne wczytywanie serii "Plotkara" z Blake Lively: pomysły i plany
  • Pierwsze pojawienie: Leighton Mister dostał soczewki kamery wraz z córką

Być może tajemnica Leightona została dotknięta przez jej trudne dzieciństwo. W końcu, jak sama aktorka przyznała:

"Kiedy wszystkie dziewczyny myślały tylko o tym, jak by chciały chłopców, byłem zajęty pytaniem, skąd wziąć pieniądze na opłacenie rachunków za media i jedzenie. Nigdy nie spotkałem bardziej szalonych rodziców, takich jak mój. "

Łatwo sobie wyobrazić, że teraz młoda matka po prostu chroni spokój i szczęśliwe dzieciństwo swojej córki, próbując uczynić jej życie bardziej normalnym, niż serią ciągłych błysków kamer i pytań od reporterów.

Лейтон Мистер и Адам Броди предпочитают прятаться под очками Лейтон Мистер без макияжа Лейтон Мистер и Адам Броди вместе с 2011
Лейтон Мистер и Адам Броди на прогулкеЛейтон Мистер и Адам Броди - красивая параЛейтон Мистер и Адам Броуди скрывали беременность
Лейтон Мистер на последних сроках беременностиЛейтон Мистер - счастливая мамаЛейтон Мистер и Адам Броди с дочерью