Demi Lovato rozpoczął nową stronę w swoim życiu osobistym, a brutalni i dostojni sportowcy stają się obiektami miłości! I nic w tym dziwnego, bo wokalista lubi boks, aktywnie trenuje i prowadzi sparing z sławnymi zapaśnikami i przyjaciółmi.

Niedawno dziewczyna można było zobaczyć w towarzystwie bojownika o sztuce mieszanej Luke'a Rockholda. Demi wsparła 32-letniego zawodnika podczas Ultimate Fighting Championship (UFC) i często pojawiała się z nim. Przyjaciele Demi rywalizowali ze sobą o powagę swoich uczuć, ale, niestety, już w Boże Narodzenie pojawił się zupełnie inny człowiek otoczony piosenkarką.

Деми можно было увидеть в компании бойца  Люка Рокхолда

Demi można zobaczyć w towarzystwie bojownika Luke'a Rockholda

Demi oczarowała Guilherme Vasconcelosa, znanego w świecie walki jako "Bomba". Spektakularny młody człowiek podąża za piosenkarką na piętach. Sądząc po zdjęciach na Instagramie, para spędzała święta Halloween i Nowy Rok w otoczeniu wspólnych przyjaciół. Który sportowiec naprawdę jest oficjalnym kochankiem, pytanie pozostaje otwarte.

Гильерме Васконселос и Деми Ловато встречают Новый год

Guilherme Vasconcelos i Demi Lovato świętują Nowy Rok

Новый избранник Деми Ловато - Гильерме Васконселос

Nowi wybrani Demi Lovato - Guilherme Vasconcelos

Dzięki za pierwszą miłość!

Przez sześć lat wokalista spotkał się z aktorem i restauratorem Wilmerem Valderramem. Krążyły pogłoski o powodach pozostawienia pięknej pary, od silnej różnicy wieku do wzajemnego ochłodzenia uczuć.

Деми Ловато и Уилмер Вальдеррама

Demi Lovato i Wilmer Valderrama

Czytaj także
  • Demi Lovato i Wilmer Valderrama odnowili romans
  • Henry Cavill zerwał z dziewczyną-kaskaderem Lucy Cork
  • Gwiazdy nie chciały zaprzyjaźnić się z Keatonem Jonesem, który wcześniej był wspierany w sieci

Przypomnijmy, że Demi, zmęczona licznymi pytaniami o przyczyny luki, opublikowała na Instagramie wzruszający post z podziękowaniami dla Wilmera za "cudowną relację wypełnioną miłością". Zachodni dziennikarze zastanawiają się:

Czy Demi szuka poważnego związku, czy pozwala sobie łatwo zapomnieć o Wilmer Valderramo?