W prasie ciągle pojawiają się nowe szczegóły ciąży jego żony George'a Clooneya. Mimo podniecenia, gwiezdna para milczała, ale w końcu przystojny Hollywoodzki mężczyzna miał dość błędnych interpretacji i postanowił skomentować je.

Hipotezy medialne

W listopadzie zeszłego roku główne zagraniczne publikacje pisały o zbliżającym się dodatku do rodziny Clooney. Tabloidy, powołując się na wiarygodne źródło, podały pojęcie ciąży Amal. Małżonek gwiazdy rzekomo był w trzecim miesiącu.

Od tego czasu reporterzy sfotografowali go pod różnymi kątami, próbując zobaczyć pojawiający się brzuch. Plotki potępiły chudość znanego prawnika i mówiły o ryzyku, nie biorąc pod uwagę młodego wieku przyszłych rodziców.

Czytaj także
  • Zdjęcie dnia: Amal Clooney w czerwonej koronkowej bluzce z pociągiem
  • Amal Clooney udzielił pierwszego wywiadu na temat George'a Clooneya, jej życia i dzieci
  • 17 zwariowanych faktów na temat gwiazd, wiedząc, że twoje życie nie będzie już takie samo!

Rzeczywistość

We wtorek na Good Money Gala w Amsterdamie na imprezie charytatywnej Good Money Gala, George Clooney nie zawahał się zapytać dziennikarza o interesującą pozycję żony.

Aktor ze śmiechem powiedział, że podobało mu się to kuszące założenie, ale to nieprawda. I dodał, że jego druga połowa myśli teraz tylko o pracy. Panna Clooney broni interesów Mohammeda Nashida i udało jej się doprowadzić sąd do uwolnienia byłego prezydenta Malediwów z więzienia, z dumą głosił osiągnięcia swojej żony, artysty.

Джордж Клуни прокомментировал слухи о беременности жены Амаль не в положении и поглощена работой Актер рассказал об этом вечере Good Money Gala в Амстердаме
Благодаря усилиям адвоката экс-президент Мальдив был отпущен из тюрьмыЖурналисты внимательно изучают фигуру мисс Клуни, пытаясь разглядеть животЗнаменитости поженились в сентября 2014 года, пока у них нет детей