36-letnia Paris Hilton, która, według ludzi, wkrótce stanie się prawną żoną swojego chłopaka, 32-letniego Chrisa Zilkego, zdecydowała się dokładnie przygotować na miesiąc miodowy. Socialita, który był zafascynowany projektowaniem ubrań, opracował nową kolekcję damskiej bielizny, której właściciel jest w stanie doprowadzić każdego człowieka do szaleństwa.

Wkrótce wesele

W lutym na imprezie z okazji jej urodzin Paris Hilton, odchodząc od nieudanego romansu ze szwajcarskim milionerem Thomasem Grossem, zaprezentowała nowe hobby publicznemu modelce i początkującemu aktorce Chrisowi Zilke, którego znała od sześciu lat. ogromna fortuna, niewielu uwierzyło, ale na próżno ...

Пэрис Хилтон и Крис Зилка

Paris Hilton i Chris Zilka

W tym tygodniu zachodnie media doniosły, że Paryż i Chris zaczęli planować świętowanie wesela po tym, jak zaproponował jej i otrzymał zgodę. Hilton, który myśli o dzieciach, chce żyć w bardzo podeszłym wieku z Zilkiem, uważając go za swoją bratnią duszę i bratnią duszę.

Teraz zainspirowany Paryżem, chodzi po butikach z biżuterią Beverly Hills w poszukiwaniu obrączek, a także poprosił kilku znanych projektantów, by wymyślili dla niej przyzwoitą suknię ślubną.

Пэрис Хилтон сбилась с ног в поисках обручальных колец

Paris Hilton zapukał w poszukiwaniu obrączek

Gadająca kolekcja

Kilka dni temu długonoga blondynka opublikowała na Instagram kilka zdjęć z lookbooka z nowej kolekcji bielizny Paris Hilton Lingerie, której twarz sama się stała, skromnie pisząc:

"Uwielbiam moją nową linię bielizny".
Пэрис Хилтон предсттавила коллекцию нижнего белья Paris Hilton Lingerie

Paris Hilton zaprezentowała kolekcję bielizny Paris Hilton Lingerie

Czytaj także
  • 19 gwiazd, które straciły niewinność u kolegi
  • Aktywne życie Paris Hilton i Chrisa Zilki: zabawa w nocnych klubach i przyszła podróż do Lwowa
  • Nicky Hilton po raz pierwszy pokazał nowo narodzoną córkę

Hilton z włosami w czarnych pończochach w siatce pokazał jej idealną sylwetkę w jedwabistych zestawach.

Пэрис Хилтон показала  коллекцию нижнего белья Paris Hilton LingerieПэрис Хилтон презентовала коллекцию нижнего белья Paris Hilton LingerieПэрис Хилтон продемонстрировала коллекцию нижнего белья Paris Hilton Lingerie