Miniony weekend nie był zbyt przyjemny dla Jamiego Foxxa. Werbalna potyczka w jednej z restauracji w Los Angeles, w centrum której był aktor, zakończyła się walką.

Akt przemocy

Sobotnia noc, 49-letni Jamie Foxx spędził w towarzystwie przyjaciół, relaksując się w restauracji Catch w West Hollywood. Zabawa trwała pełną parą, kiedy nieznany facet podszedł do stołu, na którym siedział Fox, i poprosił gwiazdę i przyjaciół o zachowanie ciszy. Słowo po słowie i od groźby mężczyzn zamieniło się w działanie. Według relacji naocznych świadków, przeciwnik złapał Jamiego i pociągając go zza stołu, uderzył go w twarz. Zwycięzca "Oscara" nie był zaskoczony i za pomocą dławiącej techniki spacyfikował hałaśliwie. Strażnicy wynieśli miłośnika ciszy z domu, a Fox i jego przyjaciele kontynuowali obiad.

Джейми Фокса около ресторана Catch в Западном Голливуде этот уик-энд

Jamie Foxx w restauracji Catch w West Hollywood w ten weekend

Джейми Фокс и его друзья

Komentarz z pierwszej ręki

Film z incydentu pojawił się w Internecie. Aby zapobiec niepotrzebnym pogłoskom, aktor postanowił opowiedzieć sobie, co się stało i pokazał swoje obrażenia na Instagramie. W filmie, który pojawił się na stronie aktora, on, zakrywając prawe oko, mówi:

"Cholera, naprawdę nie mam słów. Jestem pewien, że już wiesz o tym i widziałem filmy, które wpadły do ​​sieci. Ale chciałem opowiedzieć wam moją wersję tego, co się stało. "
Джейми Фокс рассказал о нападении в ресторане

Jamie Foxx opowiedział o ataku w restauracji

фокс

Fox następnie zdjął ręcznik, ukazując spuchnięte oko i ponownie zwrócił się do fanów:

"Co jest z moim okiem? Wszystko jest świetne! W 2017 roku nie chcemy przemocy. Ale jeśli nadal chcesz zobaczyć, jak ja nadirytuję kogoś, to czekam na ciebie w ten piątek, 13 stycznia. Na pewno nie będziesz chciał spać! "
Джейми Фокс  показал  боевую травму

Jamie Foxx pokazuje uraz wojenne

Czytaj także
  • Krok od szczeliny: Jamie Foxx zrobił "rasistowski" żart o Katie Holmes
  • Katie Holmes i Jamie Foxx świętują walentynki na boisku do koszykówki
  • Katie Holmes i Jamie Foxx nie ukrywali swoich uczuć na wstępie Grammy.

Nawiasem mówiąc, noc od 12 do 13 stycznia będzie miała premierę nowego obrazu Jamiego Foxxa "Bezsenne noce".

Кадр из фильма «Бессонные ночи»

Zdjęcia z filmu "Bezsenne noce"