Amerykańska aktorka Jennifer Aniston, najbardziej znana z roli Rachel w popularnym serialu komediowym Przyjaciele, po raz drugi wyszła za mąż. Ulubieniec milionów mężczyzn i kobiet na całym świecie stał się kolegą hollywoodzkiej gwiazdy w filmie "Pragnienie wędrowania", amerykański aktor Justin Theroux.

Jak to się wszystko zaczęło?

Historia związku jednej z najpiękniejszych par w Hollywood zaczęła się na planie filmu w 2011 roku, 6 lat po sensacyjnym rozwodzie z Bradem Pittem. Wszyscy fani Aniston wiedzą, że aktorka woli ukryć swoje życie osobiste przed wścibskimi oczami dziennikarzy i paparazzi. Jednak gwiazda nie mogła odmówić powieści przez długi czas, i tylko kilka miesięcy po rozpoczęciu związku pojawiła się, w towarzystwie Thery podczas jednej z ceremonii, potwierdzając w ten sposób pogłoskę, że on i Justin byli razem.

Tajne wesele Jennifer Aniston 2Tajne wesele Jennifer Aniston 3Tajne wesele Jennifer Aniston 4
Niech będzie ślub!

Ponad cztery lata fani Jennifer Aniston czekali na to wydarzenie i nareszcie czekali! Stało się to 5 sierpnia 2015 r. Pomimo tego, że fani aktorki nie otrzymali oficjalnego oświadczenia o nadchodzącym ślubie, zachodnie media jednogłośnie twierdzą, że ślub odbył się tuż przed urodzinami jej ukochanego Aniston.

Czytaj także
  • Justin Theroux widziany na randce z ładną nieznajomą
  • Gwyneth Paltrow potajemnie poślubiła Brada Felchaka
  • 14 najbardziej kapryśnych gwiazd, co jest naprawdę trudne do wykonania

Ceremonia ślubna była niespodzianką dla wielu zaproszonych gości, wśród których byli tylko najbliżsi przyjaciele i krewni (Lisa Kudrow, Courtney Cox, Jennifer Meyer, Emily Blunt i wielu innych). W sumie na weselu było około siedemdziesięciu osób, a sama uroczystość odbyła się na podwórku ich domu w Kalifornii.

Tajne wesele Jennifer Aniston 5 Tajne wesele Jennifer Aniston 6 Tajne wesele Jennifer Aniston 7
Tajne wesele Jennifer Aniston 8Tajne wesele Jennifer Aniston 9Tajne wesele Jennifer Aniston 10