Słynny irlandzki aktor Colin Farrell, który można łatwo rozpoznać w taśmach Lobster i Remember All, jest teraz zaangażowany w promocję jego najnowszego dzieła, The Murder of the Sacred Deer. Niedawno Colin została zaproszona do studia jednego z najpopularniejszych amerykańskich programów telewizyjnych, gdzie Ellen DeGeneres prowadził, by opowiedzieć nie tylko o nowej pracy, ale także o swoim życiu osobistym.

Колин Фаррелл

Colin farrell

Słodkie imię Farrell jest wciąż nieznane

Niezależnie od tego, jak może to brzmieć niedorzecznie, dziennikarze wciąż nie mogą odtajnić imienia ukochanego Farrell, z którym ma romans od prawie 2 lat. W serialu z DeGeneres temat osobistej relacji z piękną nieznajomą nie mógł przejść, a Ellen pytała o szczegóły dotyczące tej dziewczyny. Oto słowa o tym słynnym aktorze:

"Wydaje mi się, że aby być szczęśliwym, wcale nie jest konieczne, aby pochwalić się swoimi uczuciami. Dotyczy to nie tylko relacji, ale ogólnie wszelkich danych osobowych. Teraz mogę powiedzieć tylko jedno: "Jestem bardzo szczęśliwy!". Nasz związek przypomina mi żeglarstwo na otwartym morzu, gdzie ja i ona są 2 statkami, które z pewnością znajdą schronienie na spotkania. Jesteśmy do niej bardzo podobni i mamy te same zasady życia i wartości. Ona, tak jak ja, dużo podróżuje ...

Czasami zdarza się, że mamy tylko kilka godzin do tej pory i zdarza się to na lotnisku, między lotami. Potem idziemy do kawiarni i pogadamy przy filiżance kawy. "

Колин Фаррелл с подругой

Colin Farrell z przyjaciółką

Potem gospodarz programu nie mógł się oprzeć i zaczął pytać, co robiła dziewczyna Farrell i czy jej zawód był związany z kinem. Oto, w jaki sposób aktor odpowiedział na to pytanie:

"Nie, mój ulubiony film nie ma z tym nic wspólnego. Zasadniczo nie jest ona w ogóle osobą publiczną. Myślę, że jest to najlepsze, ponieważ dla drugich celebrytów jest raczej trudno być razem. Jej podróże nie są związane z biznesem ... Zatrzymajmy się na tym, bo wiele już powiedziałem.
Колин не захотел назвать имя возлюбленной

Potem Ellen dopytywała się, że młoda piękność fascynowała samą Farrell. Aktor odpowiedział na to:

"Nie myśl, że to jest jej wygląd. Jest z pewnością piękna, ale kochałem ją za coś innego. Jest to szereg cech, które są połączone w jedną osobę. Mogę powiedzieć jednoznacznie, że nigdy wcześniej nie znałem takich dziewcząt.
Колин полюбил свою подругу не за внешность Czytaj także
  • Alex Rodriguez powiedział Ellen DeGeneres o "innej" wersji znajomości z Jennifer Lopez
  • Colin Farrell postanowił udać się do kliniki rehabilitacyjnej, aby temu zapobiec
  • Amy Schumer potwierdziła swój romans z szefem kuchni, publikując swoje pierwsze zdjęcie ze swoim chłopakiem

Colin był żonaty 1 raz

Pomimo faktu, że Farrell ma 41 lat, był żonaty 1 raz, a nie na długo - 4 miesiące. Jego żoną była aktorka Amelia Warner. Dwa lata później okazało się, że aktor miał syna, Jakuba, którego matką był model Kim Bordenev. Colin wziął całą zawartość swojego syna, a kilka lat później przyznał, że chłopiec cierpiał na zespół Angelmanna.

Drugi syn aktora - Henry - urodził się w 2009 roku. Chłopiec urodził się z powieści Colina z piosenkarką Alicią Bakhleda-Tsurush, chociaż rok po urodzeniu dziecka zerwali.

Колин Фаррелл и Ким Борденейв

Colin Farrell i Kim Bordeneyv

Колин Фаррелл и Алиция Бахледа-Цуруш

Colin Farrell i Alicia Bachleda-Tsurush