Kilka miesięcy temu w prasie odbyła się rozmowa z 21-letnią gwiazdą podium Bella Hadid. W nim dziewczyna rozumowała na temat dorastania, mówiąc, że ma kompleksy w odniesieniu do swojego wyglądu. Jednak ten okres dawno już minął i Hadid lubi naturalne zmiany w ciele i twarzy, ale nie wszyscy uważają, że zdarzyły się same.

Белла Хадид в 2018 году

Bella Hadid w 2018 roku

Źli życzący zaatakowali Bellę i Kendall Jenner

Ci fani, którzy śledzą losy gwiazd podium, Hadid i Jenner wiedzą, że dziewczyny są bardzo przyjacielskie i często spędzają razem wolny czas. Ponadto często w sieciach społecznościowych publikują wspólne obrazy, które niektórzy fani są zachwyceni, a inni negatywnie reagują. Po opowiedzeniu Belli o naturalnym rozwoju sieci, pojawiła się ogromna liczba kolaży, na których można zobaczyć Hadida teraz i kiedy miała 15 lat.

Иоланда Хадид, Дэвид Фостер и Белла Хадид в 2010 году

Yolanda Hadid, David Foster i Bella Hadid w 2010 roku

Jeden z użytkowników zdecydował się napisać do nich komentarz, który był dość agresywny:

"Tutaj patrzę na te zdjęcia i rozumiem, że przede mną jest ta sama dziewczyna, ale z zupełnie innymi twarzami. Bella Hadid i Kendall Jenner, wiesz, pieniądze mogą zmienić twój wygląd, ale nie mogą zmienić twoich podłych i podłych dusz. Ale właśnie na nich musimy pracować. Operacje, które przeprowadziłeś, aby stać się doskonalszymi, przyniosły materialne bogactwo do twojego życia, ale nie duchowy komfort. Obudź się! Dlaczego potrzebujesz tego wszystkiego? ".
Белла Хадид с сестрой Джиджи в 2014 году

Bella Hadid ze swoją siostrą Gigi w 2014 roku

Czytaj także
  • Bella Hadid zaprzeczyła ponownemu zjednoczeniu z The Weeknd
  • Bella Hadid i The Weeknd zakochali się w Coachelli
  • Bella Hadid w wywiadzie opowiedziała o swoich nastoletnich kompleksach z powodu swojego wyglądu

Bella odpowiedziała za siebie i za przyjaciółkę

Pomimo tego, że komentarz był bardzo obraźliwy, Kendall Jenner nie zamierzał mu odpowiedzieć, ale Hadid nie milczał. Oto słowa, które napisała do detractor:

"Szczerze pragnę, abyś nie tylko wypluwał ślinę, ale nawet miał najmniejszy obraz tych, o których zdecydowałeś się napisać. Nie znamy się z tobą i jest mało prawdopodobne, aby tak się stało. Nie ma sensu mówić ci, że piszesz absurdalne rzeczy. Uważam to za zawiść, grzech, za który ludzie są zawsze karani. A dla mnie zazdrość to tylko wołanie o pomoc. Usłyszeliśmy ciebie! Może nawet chcemy ci pomóc. "
Белла ответила недоброжелателям