Podążając za córką Paula Walkera, który postanowił zaskarżyć Porsche, ojciec zmarłego aktora zebrał się także, by złożyć pozew przeciwko automakerowi.

Jak wiadomo gwiazda gwiazd Fast and Furious rozbił się w samochodzie tej firmy. Incydent miał miejsce w pobliżu Los Angeles w listopadzie 2013 roku.

Niedociągnięcia w samochodzie

Według doniesień mediów zagranicznych, starsi prawnicy Walkera pozwał Porsche. W pozwie, zły rodzic twierdzi, że Porsche Carrera GT, wydany w 2005 r., Który był jego synem w chwili wypadku, nie miał niezbędnych cech ochronnych, co doprowadziło do wypadku, który kosztował śmierć kierowcy (Roger Rodas) i pasażera (Paul Walker).

Według człowieka, projektanci firmy nie w pełni zmodyfikowali pojazd i nie wzięli pod uwagę wszystkich możliwych niuansów, ale jednocześnie wypuścili samochód na ulice.

Czytaj także
  • Córka Paula Walkera Meadow nie ma już prawa do Porsche
  • Chris Hemsworth i jego brat
  • Michelle Rodriguez przyznała, że ​​śmierć Paula Walkera zmieniła jej życie

Podwójny wpływ

16-letnia córka zmarłego aktora nie zamierza się wycofać. We wrześniu dziewczyna już wystąpiła z podobnymi zarzutami. Porsche odrzucił je, stwierdzając, że aktor i jego przyjaciel wiedzieli o zasadach działania Carerra GT z 2005 r. I możliwym ryzyku. Teraz, po załatwieniu rady rodzinnej, dziadek i wnuczka postanowili zatroszczyć się o sprawy sądowe.

Отец погибшего актера считает, что в машине было мало функций отвечающих за безо Мэдоу Уокер (дочь артиста) подала похожий иск в сентябре Девушка очень скучает по отцу и по временам когда они были вместе
Пол Уокер и маленькая  МэдоуМладшие братья актера хотят дополнительного расследованияЗвезде
Уокер погиб в ноябре 2013 года в городе Санта-Кларита Пол и его  друг Роджер РодасАртист в автомобиле Porsche Carrera GT 2005