Niedawno Norman Reedus, Andrew Lincoln i Melissa McBride postanowili urozmaicić proces filmowania na jednej z sesji zdjęciowych na okładce błyszczącego magazynu Entertainment Weekly, ale raczej dwaj poważni faceci zaskoczyli swoich fanów niejednoznacznym zdjęciem: ściskają swoje pośladki. Redaktorka magazynu, Michelle Romero, wyjaśniła, że ​​ci dwaj zawsze byli oddani swojej pracy, byli odpowiedzialni za wszystko, ale stało się tak, że Reedus musiał wziąć Lincolna za rękę za plecami McBride'a, ale przypadkowo złapał nie za to, co było potrzebne. Ta sytuacja rozśmieszyła wszystkich, a kiedy cały świat dowiedział się o tym, byli tacy, którzy zaczęli szerzyć pogłoski o homoseksualnej naturze o mężczyznach.

Норман Ридус и Эндрю Линкольн на необычной фотосессии для Entertainment WeeklyНорман Ридус и Эндрю Линкольн не боятся выглядеть странноНорман Ридус и Эндрю Линкольн на фотосессии для Entertainment Weekly

Norman Ridus i Andrew Lincoln są przyjaciółmi lub niebieskimi?

W październiku tego roku w Nowym Jorku znalazł się Comic Cone, który odwiedził gwiazdę obsady serialu "Walking Dead". Tutaj Norman Ridus, który gra rolę Daryla Dixona, podzielił się publiczną informacją o niezwykłym wiecu. Zostało ono zainicjowane przez kolegę ze sklepu Andrew Lincolna.

Zauważył więc, że pomimo tego, że kręcili w najbardziej okrutnym i trudnym sezonie, wesoła atmosfera panowała na planie przez całą dobę, ładując wszystkich pozytywnie. Lincoln usiadł na nadmuchiwanej lalce swojego przyjaciela z dorosłego sklepu. Mototransport umieszczony na łodzi i pchnął go do jeziora. Norman lubi pamiętać ten odcinek z uśmiechem:

Spektakl był niezapomniany. Wszyscy się śmialiśmy z tego, jak gumowa dziewczyna siedziała na moim żelaznym przyjacielu.

Dwa lata temu bohater Andy musiał stracić brodę - został ogolony, a Reedus sam wziął brodę. Brzmi dziwnie, prawda?

Trzymam go w torbie w moim zamrażarki i umieścić fotodokazatelstvo Twitterze. Kocham tego faceta tak bardzo, że ukradłem jego DNA!

- przyznaje w jednym z wywiadów Norman Ridus i zauważa, że ​​gdy Andrew Lincoln pyta, dokąd udał się jego broda, odważnie odpowiada:

W lodówce w Normanie.

To nie wszystkie dziwactwa, które miały miejsce w życiu tych dwóch. Aktorzy nie tracą optymizmu zarówno w życiu codziennym, jak i podczas strzelania. Stosunki łączące Andrew Lincoln i Norman Reedus, tylko przyjaciół i żaden inny. Jeśli na świecie jest silna przyjaźń, to mężczyzna. Gwiazdy uwielbiają się żartować i nie obchodzi ich, co o nich myślą.

Czytaj także
  • Zdjęcie: Diana Kruger i Norman Ridus kupują kamienicę w Nowym Jorku
  • Przykład romansu: Diane Kruger i Norman Ridus nie ukrywali uczuć w konkursie Critics 'Choice Awards 2018
  • Czułość Diana Kruger i Norman Reedus na finałach turnieju tenisowego US Open

Jeśli chodzi o ich życie osobiste, wykonawca roli Daryla Dixona ma 17-letniego syna, który urodził się z modelu Heleny Kristen, a Andrew Lincoln w 2006 roku poślubił Gaeli Anderson. Teraz para ma dwoje dzieci: Matyldę i Artura.

Коллеги по цеху Норман Ридус и Эндрю Линкольн Настоящие друзья Норман Ридус и Эндрю Линкольн Норман Ридус и Эндрю Линкольн в жизни настоящие друзья
Норман Ридус и Эндрю Линкольн в официальных костюмахНорман Ридус и Эндрю Линкольн всегда подшучивают друг над другомНорман Ридус и Эндрю Линкольн на публичном мероприятии