Efekt Megan Markle odbijał się nie tylko w pragnieniu setek tysięcy kobiet z różnych części świata ubierania się jak oblubienica księcia Harry'ego. Teraz, po dokładnym przeanalizowaniu szczegółów twarzy aktorek, chcą wyglądać na nią na zewnątrz ...

Ikona nowego stylu

Zanim 36-letnia Megan Markle wygrała serce najmłodszego syna księżnej Diany, 33-letniego księcia Henryka Walii, jej popularność nie była tak duża. W rzeczywistości istnienie aktorki Megan Markle było znane tylko fanom serialu "siła wyższa", w którym z powodzeniem działała.

Меган Маркл в сериале «Форс-мажоры»

Megan Markle w serialu "Siła wyższa"

Po oficjalnym ogłoszeniu Pałacu Kensington, które odnosiło się do rychłego ślubu panny Markle i księcia Harry'ego, świat ogarnął "Markomanię". Biały "kooperatywny" płaszcz aktorki marki Line, o wartości 450 GBP, w którym wystąpiła w pierwszej sesji zdjęciowej z panem młodym, został wyprzedany w kilka minut. Ten sam los czekał na małą torebkę marki Strathberry za 455 funtów, którą Megan trzymała w dłoniach, pojawiła się w Nottingham.

Принц Гарри и Меган Маркл в пальто Meghan от Line

Książę Harry i Megan Markle w płaszczu Meghan od Line

Меган Маркл во время своего визита в Ноттингем

Megan Markle podczas swojej wizyty w Nottingham

Ekstremalne środki

Jednak długoletni i świeżo upieczeni wielbiciele Markle postanowili pójść dalej w ich dążeniu do naśladowania przyszłej księżnej. Chcą wyglądać jak ona na zewnątrz. Ich wybór padł na elegancki nos Megan, który stał się nowym trendem kosmetycznym dla chirurgów plastycznych, którzy kiedy przyszli do specjalisty w zakresie plastyki nosa, poprosili ich, aby nos był doskonały, biorąc prosto do nosa Markla w celach informacyjnych.

Невеста принца Гарри Меган Маркл

Książę Harry's Bride Megan Markle

Czytaj także
  • Książę Harry pierwszy wspomniał o nazwie Megan Markle w oficjalnym przemówieniu.
  • Stopy Megan Markle zrobiły furorę w sieci
  • Książę William zagłosował na podłodze nienarodzonego dziecka

Nawiasem mówiąc, ta gorączka jest obserwowana wraz z pojawieniem się księżnej Cambridge. Warto zauważyć, że oprócz nosa Kate Middleton, nosa gwiazdy filmu "Another World" i Kate Beckinsale są popyt.

Кейт Миддлтон

Kate Middleton

Кейт Бекинсейл

Kate Beckinsale