Teraz 70-letni muzyk Elton John wraz z żoną Davidem Furnish i dziećmi odpoczywa we Francji w Saint-Tropez. Elton bardzo lubi ten ośrodek i przez ostatnie 10 lat regularnie pojawia się na nim. W tym roku muzyk i jego krewni nie stali się wyjątkiem, a paparazzi udało się sfotografować gwiazdę podczas morskiego spaceru.

Элтон Джон, Дэвид Ферниш с детьми

Elton John, David Furnish with Children

John chętnie stawia paparazzi

Elton jest jedną z niewielu gwiazd, które są przyjazne dziennikarzom. Dlatego, gdy muzyk zobaczył paparazzi, nie uciekł od nich, ale pozwolił sobie na kilka ujęć z mężem i jego synami. Po zakończeniu mini-sesji fotograficzni reporterzy zdołali dowiedzieć się, jak Elton odpoczywa w tym roku. Oto co powiedziała gwiazda pop:

"Czujemy się wspaniale. Ciesz się rekreacją i społeczeństwem z dziećmi. Zachariasz i Eliasz zachowują się doskonale. Teraz mamy spacer po jachcie, który zaprowadzi nas na jedną z eleganckich plaż. Następnie udamy się na lunch do naszej ulubionej restauracji o nazwie Club 55, a następnie naszą ścieżką będzie słynna plaża Pampelonne. To, co wydarzy się jutro dziś lub jutro, jest dla mnie bardzo trudne. Zrobimy, co chcemy: rozkoszuj się promieniami słońca i pływaj w morzu. "
Элтон Джон отдыхает с семьей в Сен-Тропе

Elton John spoczywa z rodziną w Saint-Tropez

Czytaj także
  • Pożegnalna wycieczka Eltona Johna przy wsparciu domu mody Gucci
  • Megan Markle i Prince Harry zaprosili Ed Sheerana do występu na ich weselu
  • Opieka w wielkim stylu: Elton John ogłosił swoją emeryturę

Elton wychowuje dzieci w surowości

Pomimo tego, że wakacje Eltona są bardzo dobrze zorganizowane dla jego dzieci i żony, John przyznał, że od dzieciństwa stara się wpoić swoim synom miłość do pracy i pokazać, jak trudno jest zarobić pieniądze. Oto co powiedział muzyk na ten temat:

"Zachary i Eliasz z dzieciństwa powinni zrozumieć, że pieniądze nie są po prostu przekazywane ludziom. W celu zapoznania się z finansami dzieci przeszedł bezpiecznie, wpadłem na pewien schemat. Daję 3 funty każdemu z moich synów za pracę w kuchni lub w ogrodzie. Ale wszystkie pieniądze, które dzieci nie mogą wydać na rozrywkę. Każdy z synów w pokoju to 3 skarbonki. Za naszą zgodą, jeden z kilogramów, które włożyli do skarbonki, pieniądze, z których następnie trafiają na cele charytatywne. Drugiego funta wrzucają do skarbonki, w której pieniądze są oszczędzane. I tylko 3. skarbonka ma zbierać fundusze, które chłopcy wydadzą według własnego uznania. "
Элтон воспитывает детей в строгости

Ponadto John powiedział kilka słów o tym, co dzieci znaczą w jego życiu:

"Staliśmy się rodzicami w 2010 i 2013 roku. Synowie całkowicie zmienili nasze życie. Nie mogłem sobie wyobrazić, jak ważne będą dla mnie. Przebywanie i komunikowanie się z nimi nie może się równać z niczym. Zachary i Elijah - najdroższa rzecz, jaką mam. Wspaniale jest być ojcem! "
Элтон с детства приучает детей к труду

Elton od dzieciństwa uczy dzieci do pracy