Aktorzy przez długi czas nie komentowali swojego związku i w każdy możliwy sposób unikali paparazzi. Kilka letnich zdjęć, które mogłyby przyciągnąć fotoreporterów, nie wyjaśnia niczego, ale pozwala budować spekulacje na temat związku między Laurą i Benem.

Czytaj także
  • Aresztowany syn Seana Penna i Robina Wrighta
  • Lalki tego artysty są tak realistyczne, że się boisz!
  • Sean Penn szczerze opowiadał o swoim związku z byłą żoną Robin Wright
Laura i Ben położyli kres dawnemu związkowi

Do niedawna każdy z nich miał ustaloną więź. Gwiazda amerykańskiej serii "Orange - hit the season" przez około siedem lat dedykowanego aktora Christophera Mastersona. Po bolesnej przerwie aktorka powiedziała w wywiadzie, że chce być sama w najbliższej przyszłości i poświęcić czas sobie.

Ben Foster przez kilka lat był w romantycznym związku z aktorką Robin Wright (była żona Seana Penna). Ale różnica wieku, Robin była 15 lat starsza od swojego kochanka, zmuszona do odwołania wyznaczonego zajęcia. Po kłótni i niepewności aktorki w powadze intencji Bena, w 2015 r. Rozpadli się. Para nigdy nie dotarła do ołtarza i przed ślubami małżeńskimi.

Кристофер Мастерсон и Лора Препон Лора Препон и Бен Фостер Робин Райт и Бен Фостер
Letni aktorzy romansów wyrosli w miłości!

Pierwsze plotki o powieści pojawiły się w środku lata, kiedy para pojawiła się na festiwalu w New Jersey, a następnie miała romantyczną randkę w jednej z małych restauracji w Nowym Jorku. Zwiedzanie, nieformalna komunikacja i kokieteria ze strony Laury przerodziły się w związek. Pojawienie się na premierze szczęśliwej i uśmiechniętej Laury Prepon, w towarzystwie Bena Fostera, pozwala nam stwierdzić, że w Hollywood jest miejsce nie tylko na rozwód i rozstanie, ale na miłość.

Бен и Лора избегают папарацциЛора и Бен на июльском фестивале в Нью-ДжерсиДо недавнего времени они не комментировали свои отношения