Sofia Vergara jest bardzo dumna ze swojego 24-letniego syna Manolo, który postanowił zostać modelką. Uroczy i charyzmatyczny młody człowiek zagrał w sesji zdjęciowej do publikacji Paper, a popularna aktorka pośpieszyła, aby podzielić się wynikami swojego sukcesu na Instagramie.

Genialny start

Manolo González Vergara odziedziczył po rodzicach Sofię Vergarę i Joe Gonzáleza piękny wygląd. Młody człowiek był niejednokrotnie proponowany do spróbowania siebie w branży mody, ale Manolo, który ma niewielkie doświadczenie aktorskie w reklamie, nie spieszył się z debiutem.

Маноло и София Вергара в рекламном ролике в 2014 году

Manolo i Sophia Vergara w reklamie na 2014 rok

Wczoraj w sieci pojawiły się zdjęcia młodego mężczyzny, zdobiące nowy numer magazynu "Paper". Jedyny syn Sophii Vergary stał się bohaterem specjalnego projektu blasku o pracach legendarnego reżysera Pedro Almodovara.

Zdjęcia z photoset pojawiły się na Instagramie Manolo i jego mamy Sophii. Komentując swoje pierwsze kroki jako model, syn celebryty napisał z ironią:

"Dziękuję @papermagazine i @jimmymarble za zdjęcia, które pojawią się w nowym pokoju i za możliwość zasiadania obok Stevie De Felice (Stevie De Felice został partnerem sesji zdjęciowej Manoli). Mam nadzieję, że nie cierpiała zbyt wiele.
Маноло Гонсалес Вергара тематической фотосъемке для журнала Paper

Manolo Gonzalez Vergara w fotografii tematycznej dla magazynu Paper

Сын Софии ВергарыФотосессия

Świetna matka

Manolo zawsze bardzo ciepło mówi o swoim gwiezdnym rodzicu i uważa ją za najlepszą matkę na świecie, nie ukrywając, że ufny związek między nimi jest całkowicie jej zasługą. Sophia ma tylko jedną wadę, która czasami denerwuje dorosłego mężczyznę, to jest jej "nadopiekuńczość".

Czytaj także
  • Sophia Vergara i Joe Manganiello otworzyli dom i serce na magazyn Hola!
  • Gwiazdy na plaży: Eva Longoria, Nicole Kidman i Sophia Vergara pokazują doskonałe sylwetki
  • Sophia Vergara i Joe Manganiello's Hot Mexican Vacations!

Manolo jest jedynym dzieckiem 44-letniej kolumbijskiej aktorki telewizyjnej, którą urodziła w małżeństwie z Joe Gonzalezem w wieku 20 lat.

София Вергара с любимым сыном

Sofia Vergara z jej ukochanym synem

София и Маноло