Słynna aktorka telewizyjna Shannen Doherty została ostatnio wspomniana w prasie jako silna i odważna kobieta. I to nie przypadek. W ciągu ostatnich 2 lat walczyła z rakiem piersi, a ta gwiazda serialu "Charmed" pomaga jej rodzinie i przyjaciołom.

Zdjęcie dodane przez ShannenDoherty (@theshando)

Aktorka regularnie umieszcza coraz więcej zdjęć na swojej stronie na Instagramie, opowiadając o etapach walki z podstępną chorobą bez wahania. Najprawdopodobniej robi to, żeby pokazać innym: rak nie jest zdaniem!

Niedawno fani talentu Shannen znaleźli powód do radości: ukończyła kolejną serię sesji radioterapii, a lekarze mają nadzieję, że aktorka nie będzie musiała kontynuować tych wyczerpujących procedur.

Заболевшая раком Шеннен Доэрти завершила курс лечения Dziękuję, Maggie!

Przypomnijmy, że tragiczna wiadomość o raku piersi stała się znana w 2015 roku. Operacja usunięcia piersi nie przyniosła pożądanego rezultatu, - niebezpieczna choroba osadzona w układzie limfatycznym ...

Jednak gwiazda serii młodzieżowej "Beverly Hills 90210" bezinteresownie walczy z chorobą, a w przerwach między kursami napromieniania i "chemii" bierze lekcje tańca. Nie uwierzysz, ale Shannen jest w doskonałej kondycji fizycznej dzięki ciągłym poszukiwaniom. Twierdzi, że nowoczesna choreografia daje jej pozytywne emocje i pomaga jej skuteczniej walczyć z chorobą.

Na stronie w mikroblogowaniu aktorka napisała wiele ciepłych słów skierowanych do zespołu leczenia lekarzy i tajemniczej Maggie. Oczywiście frywolnicy aktorki byli zaintrygowani. Wkrótce Shannen umieścił kolejne zdjęcie na tle urządzenia do radioterapii, podpisując je zwięźle: "To ja i Maggie".

Zdjęcie dodane przez ShannenDoherty (@theshando)

Czytaj także
  • Shannen Doherty powróciła do kina po długiej walce o swoje życie
  • Shannen Doherty pokazała zarośnięte loki
  • Aktorka Shannen Doherty ma długo oczekiwany okres remisji raka

Miejmy nadzieję, że odwaga, męstwo i hart ducha aktorki zostaną nagrodzone i nigdy nie będzie musiała spotykać się z Maggie i lekarzami z oddziału onkologii!