Briton Emilia Clark przyzwyczajona jest do widza na obrazie pięknej blondynki Daenerys z kultowego serialu "Gra o tron" i nie wszyscy fani rozpoznali ją w pierwszym zwiastunie filmu "Do zobaczenia". Podczas pracy dziewczyna wraz ze swoją bohaterką zrobiła sobie prawdziwy tatuaż na wspomnienie strzelanin.

Popularna powieść na ekranie

Emilia gra rolę zwykłej dziewczyny, Lou Clark, która żyje swoim zwykłym codziennym życiem w domu i pracy, kocha swojego chłopaka, cieszy się życiem i nie myśli o niczym. Ale jej los całkowicie zmienia się wraz z zwolnieniem, teraz musi pracować jako asystent pielęgniarki u młodego bankiera Will Trainora. Raz wesoły podróżnik został unieruchomiony, gdy został potrącony przez motocykl. Odtąd człowiek stał się niechętny i cyniczny. Ekstrawagancki charakter Lou przenosi ich zarówno do przygód, które ujawniają szczere uczucia młodych ludzi. W duszy Willa pojawia się nadzieja, ponieważ Louise przyniosła wiele żywych kolorów i szczerym uśmiechem w swoim życiu, dzięki niej chce żyć dalej.

Czytaj także
  • Jak oblubienica: Angelina Jolie na rozdaniu nagród Critics 'Choice Awards 2018
  • Emperia Clark w wywiadzie dla Harper's Bazaar o karierze i nagich scenach z serii Game of Thrones
  • Sam Claflin i Laura Haddock zostaną rodzicami po raz drugi.

Obraz "Do zobaczenia" jest filmową wersją tytułowej, bardzo popularnej książki angielskiej kobiety Jojo Moyesa.

Główni bohaterowie, aktorzy Sam Claflin i Emilia Clark, zaprezentują film całemu światu pod koniec marca, ale w Rosji zostanie wydany w lecie. Zastanawiam się, czy taśma spełni wysokie i wymagające oczekiwania fanów tej książki.

Эмилия Кларк изменила образ блондинки ради новой роли Лу Кларк работает сиделкой у банкира Уилла Кадр из первого трейлера к фильму
Благодаря Луизе Уилл снова стал улыбаться и мечтатьФильм - это экраинизация одноименного романаЭмилия Кларк и Сэм Клафлин