Życie toczy się dalej, a nawet takie traumatyczne wydarzenie, jak rozwód, czasami prowadzi do interesujących zmian w życiu. Dotyczy to bezpośrednio jednej z najpiękniejszych par w Hollywood. Po rozstaniu Brad Pitt i Angelina Jolie nie siedzą bezczynnie: aktor przeszedł kurację uzależnienia od alkoholu, a jego była żona pogodziła się z ojcem.

Брэд Питт прошел реабилитацию Leczenie w elitarnym odwyku

W innym dniu w wydaniu strony szóstej pojawiły się ciekawe informacje z zaufanych źródeł. Internauci poinformowali dziennikarzy, że okazuje się, że Brad Pitt poddaje się leczeniu alkoholizmu podczas rehabilitacji VIP już po złożeniu przez jego żonę rozwodu. Środowisko aktora dosłownie doprowadziło go do tego poważnego aktu. Gwiazda "Fury" i "Inglorious Bastards" trafiła do jednej ze słynnych klinik w Los Angeles, gdzie inne gwiazdy z powodzeniem "oswajają swoje demony".

Program leczenia obejmował doradztwo indywidualne i terapię grupową. Źródło powiedział, że aktor skorzystał z kursu rehabilitacyjnego, nauczył się relaksować, a nawet odkrył wewnętrzny potencjał swojej osobowości, który wcześniej był nieznany.

Анджелина Джоли и Джон Войт Pojednanie z ojcem

Wydaje się, że aby ponownie zacząć komunikować się z głównym człowiekiem jej życia, jej ojciec, Angelina, musiał najpierw zacząć od ukochanego męża ...

Анджелина с дочками у ресторана

Być może jest to zbieg okoliczności, ale paparaci mogli sfotografować aktorkę i jej ojca, Johna Voighta, w restauracji w Los Angeles. Angie poszła na spotkanie z ojcem w towarzystwie bliźniaków Knoxa i Vivienne, Pax i Zahary.

Анджелина Джоли у китайского ресторана

Plotka głosi, że główny konflikt narodził się kiedyś między wybitną córką a jej ojcem, ponieważ opuścił rodzinę. Istnieje jednak inna wersja, rzekomo, pan Voight nie mógł zaakceptować wyboru Angeliny, a nawet odmówił przyjścia na ślub Brangeliny. W każdym razie niedawne spotkanie udowadnia, że ​​rodzina się zjednoczyła! To, o czym mówiła aktorka z jej ojcem, nie jest pewne - mogli się spotkać, by pamiętać swoją matkę i byłą żonę Vivien Marchelin (9 maja miała urodziny).

Энджи идет на встречу с отцом Czytaj także
  • Dziewczyna Brad Pitt, Neri Oksman, chce być jak Angelina Jolie
  • Angelina Jolie została pilnie zabrana do szpitala z powodu nieoczekiwanego omdlenia
  • 15 udanych ofert zdjęć: ile kosztowały najdroższe zdjęcia celebrytów?
Джон Войт выходит из ресторана

Istnieje inna wersja: Voight i Jolie omówili możliwość przywrócenia relacji z Pittem. Rzeczywiście, w prasie pojawia się coraz więcej informacji potwierdzających, że byli małżonkowie chcą spróbować zacząć od nowa, ale nie wiedzą, jak to zrobić w najlepszy sposób.

Энджи с дочерью Вивьен