37-letnia Gisele Bündchen, która przez 15 lat z roku na rok zarabiała więcej niż jej supermodelka, straciła status najlepiej opłacanego modelu w 2017 roku, przegrywając z 22-letnią Kendall Jenner.

1. miejsce

Kendall Jenner zostaje uznana przez Forbesa za Królową Podium Roku Wyjazdowego. Według szacunków wpływowej publikacji, amerykański model za rok sprawozdawczy był w stanie zarobić 22 miliony dolarów, co dwukrotnie poprawiło wynik z zeszłego roku. Dla porównania, dochody Kendalla w 2016 roku wyniosły tylko 10 milionów.

Кендалл Дженнер

Kendall Jenner

2 miejsce

Od 2002 roku i do dziś brazylijski Gisele Bündchen jest stałym faworytem rankingu najlepiej opłacanych modeli na świecie. W tym roku musiała zrezygnować z przywództwa, ponieważ z zyskiem 17,5 miliona dolarów może zdobyć tylko drugą linię na liście.

Жизель Бюндхен

Gisele Bündchen

3 miejsce

Brązowy ranking trafił do pierwszej 10-letniej Chrissie Teigen, która dziś ogłosiła drugą ciążę. Przyszła matka przez ostatnie 12 miesięcy stała się bogatsza niż 13,5 miliona dolarów.

Крисси Тейген

Chrissy teigen

4 miejsce

36-letnia Adriana Lima z wynikiem 10,5 miliona dolarów na czwartej pozycji.

Адриана Лима

Adriana lima

Piąte i szóste miejsce

Jeśli chodzi o piąte i szóste pozycje na liście, dzieliły je dwie spektakularne blondynki - 22-letnia amerykańska modelka Gigi Hadid, która w przeddzień została na antenie Victoria's Secret 2017 i 30-letnia brytyjska supermodelka Rosie Huntington-Whiteley. Obie dziewczyny według Forbesa zarabiały po 9,5 miliona dolarów.

Джиджи Хадид

Gigi Hadid

Рози Хантингтон-Уайтли

Rosie Huntington-Whiteley

7 miejsce

Dochód w wysokości 9 milionów dolarów pozwolił 25-letniemu Karlie Kloss odebrać siódmą linię ratingu.

Карли Клосс

Carly Kloss

8 miejsce

Reprezentant Niebiańskiego Modelu, 29-letni Liu Wen, najpopularniejszy w Azji, zarobił 6,5 miliona dolarów i znalazł się na ósmej pozycji.

Лю Вэнь

Liu Wen

9 miejsce

Z wynikiem 6 milionów $, ostatnie miejsce w rankingu należy do młodszej siostry Gigi Hadid. 21-letnia Bella Hadid również została najmłodsza w rankingu.

Белла Хадид

Bella Hadid

Сестренки Хадид

Siostry Hadid

Czytaj także
  • Zdjęcie dnia: Amal Clooney w czerwonej koronkowej bluzce z pociągiem
  • Bella Hadid zaprzeczyła ponownemu połączeniu z The Weeknd
  • Bella Hadid i The Weeknd złapały pocałunki na Coachelli

10 miejsce

Było miejsce na liście publikacji i modeli wielkości plus Ashley Graham. 30-letnie piękno pyshnotely przekroczyło granicę 5,5 miliona dolarów.

Эшли Грэм

Ashley Graham