Słynna moda Victoria Beckham przez jakiś czas będzie musiała porzucić swoje ulubione buty na wysokim obcasie? Wybrana projektantka mody złamała lewą nogę.

Alarmujący post

Wczoraj na Instagramie pojawiła się fotografia 43-letniej Victorii Beckham, która zmartwiła 18-milionową armię zwolenników. Były członek grupy Spice Girls zamieścił zdjęcie zrobione w domu, na którym powinna opierać się o kulach, a jej lewa noga jest w gipsie i specjalnym gorsecie mocującym.

Фото из Instagram Виктории Бекхэм

Zdjęcia z Instagrama Victorii Beckham

W odpowiedzi na wiele westchnięć fanów, żona Davida Beckhama napisała w komentarzach:

"Dziękuję za wszystkie dobre wiadomości. Mała przerwa. Po prostu muszę odpocząć! "

Znaleźli się, że Vicki skrzywdziła nogę podczas odpoczynku z mężem i dziećmi w ośrodku narciarskim w Whistler w Kanadzie. Przypominając zeszłoroczną resztę rodziny Beckham na zaśnieżonych stokach, abonenci skarżą się, że miało to katastrofalne skutki. David Beckham jeździł na desce snowboardowej i wybił przedni ząb, a Brooklyn Beckham złamał obojczyk.

Бекхэмы на отдыхе в Канаде

Beckhams na wakacjach w Kanadzie

Kule

Aktywna, ale zraniona Victoria nie może zostać w domu. W piątek po południu paparazzi zostali schwytani przez projektanta, który opuszczał jej londyńskie biuro. Stylowy Beckham, ubrany w czarne spodnie i kaszmirowy sweter, szedł żwawo po kulach. Mimo trudności nie zmieniła się, nosząc buty na zdrowej stopie, choć na małej, ale pięty.

Виктория Бекхэм в Лондоне в пятницу

Victoria Beckham w Londynie w piątek

Вики на костыляхВиктория Бекхэм в пятницуВиктория Бекхэм на костылях Czytaj także
  • Eva Longoria otrzymała gwiazdę na Walk of Fame: jej mąż i przyjaciele przyszedł pogratulować jej
  • 13 zatwardziałych oszustów wśród znanych osobistości
  • Victoria i David Beckham świętowali Wielkanoc z dziećmi na meczu tenisowym

Nawiasem mówiąc, nogi - bolesne miejsce Victoria Beckham. Od dawna cierpiała na zapalenie kaletki. Wystające kości są dla niej nie tylko problemem estetycznym, ale także bardzo bolą podczas chodzenia.