Popularni amerykańscy aktorzy Sofia Vergara i Joe Manganello aktywnie przygotowują się do zbliżającej się ceremonii ślubnej, która odbędzie się w listopadzie. Uroczystość odbędzie się w hotelu Breakers (Floryda).

Aktorka i model kolumbijskiego pochodzenia pozytywnie postawiła na okładkę magazynu Martha Stewart Weddings. Powiedziała dziennikarzom, że jest już zaangażowana w wysyłanie zaproszeń ślubnych. To prawda, początkowo planowano zaprosić nie więcej niż dwa tuziny gości, ale, jak mówią, apetyt pochodzi z jedzenia. W wyniku obrad lista gości szybko wzrosła do imponującego rozmiaru.

Szczęśliwi kochankowie naprawdę chcą dzielić ten radosny dzień z najbliższymi przyjaciółmi, a para miała ich dużo.

Szczegóły dotyczące przyszłego ślubu Sofii Vergary i Joe Manganiello z pierwszej ręki

Aktorka nie ujawniła wszystkich szczegółów przyszłego ślubu. Wspomniała tylko, że używa jej spersonalizowanych perfum Sofia, które pan młody bardzo lubi, jako świątecznego perfum.

Czytaj także
  • Sofia Vergara i Joe Manganello otworzyli swoje domy i serca dla magazynu Hola!
  • Gwiazdy na plaży: Eva Longoria, Nicole Kidman i Sophia Vergara pokazują doskonałe sylwetki
  • Dorosły syn Sophii Vergaras zadebiutował na stronach połysku

Gwiazda serialu "Desperate Housewives" ogłosiła również kilka szczegółów tego wydarzenia:

"Nie mogę żyć bez słodyczy: ciast, ciast, ciastek ... Na weselu moich gości jest po prostu wspaniały tort i wiele innych deserów." - powiedziała Sofia Vergara.
Sofia Vergara na okładce magazynu Martha Stewart Weddings Sophia Vergara i Joe Manganiello Sofia Vergara pozuje do magazynu Martha Stewart Weddings