Pierce Brosnan, lat 63 i jego żona, 53-letni Keely Shay Smith, którzy mają 23 lata intymnych związków i 15 lat małżeństwa, mają wiedzę z pierwszej ręki o prawdziwej miłości. Gwiazdowi małżonkowie po raz kolejny zademonstrowali rodzinną idyllę na premierze Sonji z serii zachodniej.

Fajerwerki zmysłów

W poniedziałkowy wieczór w Hollywood odbyła się premiera sagi z wielu serii o powstaniu amerykańskiego "Syna", w którym wystąpili Zann McClarnon, Elizabeth Francis, Paola Nunez, Tatanka Mins, Pierce Brosnan i inni utalentowani aktorzy.

Pierce Brosnan, który przeżywa kolejny szczyt kariery aktorskiej, pojawił się na zdjęciu z okazji wydarzenia z żoną, dziennikarzem Keely Shayem Smithem. Na czerwonym dywanie małżonkowie nie zachowywali względem siebie szacunku, czułość była w każdym z ich gestów i spojrzeń.

Charyzmatyczny aktor w granatowym garniturze, czarna koszula i lśniący krawat przytulił ukochanego, aw rozmowie z dziennikarzami nie skąpił mu komplementów, nazywając swoją żonę niesamowitą kobietą i najbliższą osobą.

Пирс Броснан  с супругой Кили Шэй Смит на премьере своего нового сериала

Pierce Brosnan z żoną Keely Shay Smith na premierze jego nowej serii "Son"

Пирс Броснан с женойПирса Броснана и Кили Шэй Смит на премьереПирс Броснан с нежностью обращался с супругойПирс Броснан и Кили Шэй Смит Czytaj także
  • TOP-25 najmłodszych dziadków na świecie
  • Co Pierce Brosnan myśli o swoim następcy w Bondian?
  • Cindy Crawford z piękną córką i matką na imprezie na cześć Dnia Matki

Idealny związek

Pomimo na ekranie obrazu smoothie, wykonawca roli Jamesa Bonda jest oddanym mężem. Brosnan był dwukrotnie żonaty, a obydwa małżeństwa zawierane były z powodu ogromnej miłości, która z biegiem lat stawała się coraz silniejsza.

Pierwsza żona aktora Cassandry Harris, z którą żył od 17 lat, zmarła na raka. Trzy lata po jej śmierci, gdy wciąż był żałobny, Pierce poznał Keely'ego Shaya, który przeprowadził z nim wywiad. Pozytywna pyshechka była w stanie przywrócić jasne kolory depresyjnemu życiu Brosnana, stając się nie tylko jego kochankiem, ale także prawdziwym przyjacielem, który narodził dwóch aktorów.

Пирс Броснан и Кили Шэй Смит в 2004 году

Pierce Brosnan i Keely Shay Smith w 2004 roku