Gwiazda filmowa "Pluton" i "Wall Street" jest nosicielem ludzkiego wirusa niedoboru odporności. Stało się to znane nieco ponad rok temu, chociaż aktor wiedział o swojej diagnozie przez 4 lata przed ujawnieniem informacji. To zostało napisane przez media, z tym kampingiem było dużo skandali ...

Niedawno dowiedziano się, jak aktor zareagował na wieści o tej chorobie. Oczywiście, Shin doświadczył prawdziwego szoku, gdy otrzymał wyniki testów. Myślał, że HIV to zdanie. Pierwszą myślą, która przyszła do "skazanego", było samobójstwo.

Чарли Шин с бывшей женой Дениз Ричардс Bolesne wspomnienia

Oto, co aktor powiedział dziennikarzom o tym nieszczęsnym dniu:

"Pamiętam moją pierwszą reakcję - chęć zastrzelenia siebie. Gdyby nie moja matka, nie byłbym już żywy. Była obok siebie i nie pozwoliła mi doprowadzić jej do logicznego końca. Po prostu nie chciałem, żeby znalazła moje martwe, okaleczone ciało! ".

Warto zauważyć, że teraz gwiazda Hollywood znacząco zmieniła jego stosunek do choroby. Strach, który dosłownie sparaliżował go w pierwszych miesiącach, ustąpił. Teraz Charlie Sheen jest zadowolony, że żył i może być przydatny dla innych ludzi.

Чарли Шин хотел покончить жизнь самоубийством, когда узнал о своем ВИЧ-статусе Czytaj także
  • 17 opowiadań o tym, jak nieprzemyślane posty w Internecie mogą zepsuć życie
  • 13 najbardziej zagorzałych miłośników kobiet: przykłady z przeszłości i mężczyźni naszych czasów
  • Charlie Sheen zaskarży National Enquirer, oskarżając go o uwodzenie 13-letniego aktora

Bierze czynny udział w projektach edukacyjnych i społecznych, jest usuwany z reklam i jest przykładem dla innych osób zarażonych wirusem HIV, jak można żyć z tą straszną chorobą.