Och, te dzieci są bogatymi rodzicami! Dzięki nim nie będziesz miał problemów. Zwłaszcza gdy Celebrit Scions dorastają i zaczynają żyć własnym niezależnym życiem.

Jedno z dzieci Nicholasa Cage'a, Weston Cage, popadło w złą historię. Ten 26-letni śmiałek zdołał zarazić dwa wypadki, a nawet próbował uciec przed policją, prowokując pościg. Patrolowi udało się zatrzymać intruza na autostradzie w pobliżu miejscowości Los Felice. Jest to zgłaszane przez wirtualną edycję hollywoodlife.com.

Сын Николаса Кейджа арестован Kronika wydarzeń

Wszystko zaczęło się od tego, że 26-letni syn aktora uderzył w samochód innego kierowcy. Nie zastanawiał się nawet, jak uratować sytuację, ale tylko pogorszył sytuację, kiedy opuścił miejsce zbrodni na swoim Chevrolecie Camaro.

Facet podjechał taksówką z maksymalną prędkością, próbując oderwać się od ścigającej go policji. Po drodze zrzucił nawet kilka znaków drogowych. Ta podróż zakończyła się dopiero po tym, jak samochód rozbił się na przydrożnym drzewie!

Samochód rozbił się na kawałki, zaskakujące jest, jak sprawca wypadku pozostał nietknięty. Chociaż istnieje taka teoria, że ​​"Pijany Bóg kocha" ... Tak, tak, syn słynnej gwiazdy filmowej był w stanie ostrego odurzenia! To tłumaczy jego nieadekwatne zachowanie na drodze.

Отец и сын Кейджи с женами Nie ma kłopotów z prawem

Warto zauważyć, że młody człowiek nie jest po raz pierwszy w polu widzenia amerykańskich organów ścigania.

Czytaj także
  • 17 gwiazd, które roztrwoniły swoje miliony
  • 15 gwiazd, które straciły cały swój stan
  • Blake Lively, Nicole Kidman, Matt Damon i inne gwiazdy pogratulowały gazecie Kopeisk Worker na Uralu

Sześć lat temu pokonał swoją pierwszą żonę, Nikki Williams, i został za to aresztowany. Od tego czasu pod mostem płynęło dużo wody, Weston ożenił się po raz drugi. Miał syna. Nicolas Cage był pewien, że po ślubie i narodzinach wnuka jego zbuntowany syn ustatkuje się, ale go nie było!