Popularny amerykański muzyk Chester Bennington zmarł 20 lipca tego roku. 41-letni kompozytor i piosenkarz popełnił samobójstwo przez powieszenie. Obecnie w USA odbywa się Krajowy Tydzień Zapobiegania Samobójstwom, a przy tej okazji wszyscy, którzy nie są obojętni na ten temat, mówią w ten czy inny sposób. 15-letni syn muzyk Draven postanowił opublikować w Internecie kilka filmów o śmierci ojca.

Дрэйвен Беннингтон

Draven bennington

Nie bądź obojętny na innych!

W swoim pierwszym filmie 15-letni młodzieniec postanowił porozmawiać o temacie zdrowia psychicznego. Oto słowa, które można usłyszeć od Dravena:

"Kręcę ten film wideo w ramach Tygodnia zapobiegania samobójstwom, który ma teraz miejsce w całym kraju. Ciężko mi o tym mówić, ale statystyki dostarczane przez Internet i telewizję są przerażające. Każdego roku rośnie liczba samobójstw w Stanach Zjednoczonych. W związku z tym chcę zaapelować do wszystkich ludzi: nie bądźcie obojętni wobec innych! Jeśli widzisz, że ktoś z twojej rodziny, koledzy i przyjaciele są źli, to zdecydowanie powinieneś zwrócić uwagę i porozmawiać. Być może to ty zapobiegasz samobójstwu, o czym ostatnio myślał ten człowiek. Ponadto chcę zaapelować do osób, które są obecnie w depresji lub przez dłuższy czas znajdują się w stanie depresji. Zdecydowanie musisz z kimś porozmawiać. Pomoże to odeprzeć złe myśli i powrócić do normalnego życia. Uwierz mi, to działa! "

Drugi film Dreyven poświęcony jego ojcu, mówiąc w nim te słowa:

"Nie mogę uwierzyć, że mój tata nie jest blisko mnie. Cały czas wydaje mi się, że jest w trasie lub po prostu na wakacjach. Każdego dnia patrzę na drzwi, mając nadzieję, że się otworzą i wejdzie mój ojciec. Ciągle odrzucam myśl, że wciąż żyje. Jednak im więcej czasu upływa po jego śmierci, tym wyraźniej zdaję sobie sprawę, że jego odejście jest rzeczywistością, a nie czyimś głupim żartem. "
Czytaj także
  • Pierwsza żona nieżyjącego Chestera Benningtona postanowiła pozwać swoją rodzinę
  • Była żona Chestera Benningtona Samantha skrytykowała jego pogrzeb
  • Odszedł do wieczności: Chester Bennington położył ręce na sobie

Chester przyznał się, że chciał umrzeć

Pomimo dość młodego wieku Bennington często mówił o śmierci w ciągu ostatnich kilku lat. Ponadto muzyk cierpiał z powodu różnych uzależnień: narkotyków i alkoholu. W swoim pożegnalnym przemówieniu na pogrzebie kolegi i przyjaciela Chrisa Cornella, który także powiesił się w maju tego roku, Chester przyznał, że był bardzo zazdrosny o niego.

Честер Беннингтон

Chester Bennington

Честер мечтал о смерти

W momencie śmierci Bennington wyszedł za mąż za modela Talindy Bentley, która urodziła mu troje młodszych dzieci. Oprócz nich, Chester ma jeszcze trzech facetów: Draven z pierwszej żony Samanthy Mari Olit, a także Jamie i Isaiah, których muzyk i Talinda adoptowali.

Честер и Талинда с детьми

Chester i Talinda z dziećmi