Jak wiadomo, po licznych oskarżeniach o molestowanie seksualne znanych firm filmowych i studiów filmowych zaprzestano współpracy z niemoralnymi celebrytami. Na przykład filmowanie serialu "House of cards" zatrzymało się i nie zostanie przedłużone z powodu oskarżeń o gwałt na tle seksualnym Kevina Spaceya. Ale kasta sitcomu "Rancho", w której Danny Masterson pojawia się w jednej z głównych ról, według przedstawicieli Business Insider, nie uległa takim zmianom. Według niektórych publikacji, wiosną 2017 roku, cztery kobiety wyznały, że zostały zgwałcone przez Mastersona. Jednym z kandydatów jest żona lidera zespołu rockowego At The Drive-In, model Chrissi Bixler.

Дэнни Мастерсон  еще один насильник

Bixler, który oskarżył aktora przemocy, był kochankiem Danny'ego przez sześć lat. Później Chrissy oświadczyła, że ​​jej słowa nie zostały odpowiednio uwzględnione:

"Dali mi do zrozumienia, że ​​wszystko, co mi się przydarzyło, nie jest ważne. I to, co zrobił Danny, też nie jest ważne, jak ból wszystkich upokorzonych kobiet, które zostały poddane przemocy. Musimy tylko milczeć. "
Дэнни Мастерсон не потерял работу Sekcja ukrywa prawdę

Przypomnijmy, wiosną tego roku, Tony Ortega, autor publikacji o Scientology, napisał na swoim blogu o kilku gwałtach. W swoich oświadczeniach kobiety mówią o nękaniu i złym traktowaniu przez Mastersona w latach 2000. Dziennikarz przyznał, że wszystkie ofiary, których nazwiska nie są wymieniane, były parafianami Kościoła Scjentologów, którzy, jak wiadomo, przez wielu uważani są za sektę o nielegalnych metodach, która pociąga za sobą problemy ludzkiego zdrowia i psychiki.

Кадр из сериала

Obecnie sprawa karna przeciwko aktorowi Mastersonowi, ale według niektórych źródeł, pomimo licznych dowodów, śledztwo nie posuwa się naprzód. Huffington Post informuje także, że kobiety były scjentologami i wielokrotnie skarżyły się na policję i kierownictwo kościoła. Ale nie pojawiła się żadna pomoc. Co więcej, wielu członków organizacji Scientology twierdziło, że kobiety mówią nieprawdę.

Czytaj także
  • Ashton Kutcher uczestniczył w zespole chłopców "Tata" i rozmawiał o swoim ulubionym rysunku
  • Heidi Klum Kostiumy na Halloween
  • Kate Middleton została autorką rysunku na zaproszenie na ślub siostry Pippy

Aktor sam odrzuca wszystkie oskarżenia w swoim adresie. Przedstawiciele kościoła również zaprzeczają jakiemukolwiek udziałowi w zarzutach. Agent Masterson powiedział, że Danny nie może zgwałcić dziewczyny, która była z nim w bliskich związkach miłosnych.