Gwiazda związku "Zmierzch" i jeden z aniołów "Victoria's Secret" przeniosły się na nowy poziom. W każdym razie takie informacje zostały zgłoszone przez osobę z wewnątrz jednej z zachodnich publikacji.

O powieści Kristen Stewart i modelach mody Stella Maxwell stała się znana 6 miesięcy temu. A teraz para gwiazd tej samej płci postanowiła się wprowadzić.

Девушки официально живут вместе

Wtajemniczony ze świty Stelli powiedział:

"Zaczęli żyć w tym samym domu. Stella stale spędza czas w swojej ulubionej rezydencji w Los Angeles. "
Стелла Максвелл съехалась с Кристен Стюарт Świadoma decyzja

Dziewczyny są bardzo poważne wobec siebie nawzajem, są ze sobą w porządku, dlatego chcą spędzać razem tyle czasu, ile to możliwe. Stella ma apartamenty w Nowym Jorku, ale zdecydowała, że ​​lepiej będzie jej mieszkać na Zachodnim Wybrzeżu ze swoją dziewczyną.

Кристен Стюарт и Стелла Максвелл в парке аттракционов

Dziewczyny niedawno, jak nić z igłą - tam gdzie, tam i jeszcze. Kristen wystąpiła w Nowym Orleanie - Stella poleciała do niej:

"Oboje są prawdziwymi pracoholikami, dużo pracują i przynosi im to radość. Ale w tym samym czasie dziewczyny starają się nie rozdzielać na długi czas. Kristen wygląda naprawdę zakochana w swojej dziewczynie. "

Przypomnijmy, że około rok temu pojawiły się pogłoski o "niekonwencjonalnych" sławach. Ale ta wiadomość nie miała żadnej kontynuacji. O tym, że Stella i Kristen nie są tylko dziewczynami, zaczęły mówić ponownie w grudniu. Relacje przeszły z przyjaznego formatu do bardziej poważnego, po tym, jak model poleciał do Savannah, gdzie laureat nagrody BAFTA wziął udział w strzelaninie.

Źródło powiedziało:

"Dziewczęta przebywały razem przez kilka dni, ale zdały sobie sprawę, że tak dobrze się ze sobą dogadują, że nie chcą się rozstać. A uczucia, które mają, nie są już przyjaźnią. "
Czytaj także
  • Kristen Stewart i Stella Maxwell są widziane razem po plotkach o romansie aktorki z Robertem Pattinsonem
  • Robert Pattinson i Kristen Stewart byli widziani razem 5 lat po rozstaniu
  • Irina Sheik we wspaniałym stroju zaćmił wszystkich na rozdaniu nagród The Fashion Awards 2017
Модель Victoria's Secret перебралась в лос-анджелесский дом актрисы

W zasadzie związek ten nie jest zaskakujący, ponieważ Kristen wielokrotnie spotykała się z kobietami, swoją ostatnią powieścią - z piosenkarką St. Vincent zakończył w październiku zeszłego roku. Model Victoria's Secret spotkał się z szokującą i kochającą Miley Cyrus.