W przeszłości gwiazda NBA, Lamar Odom, która była nieprzytomna dziesięć dni temu w domu publicznym, poniosła dwanaście uderzeń, donosiły media amerykańskie.

Incydent w burdelu

13 października pracownik burdelu, znajdujący się na przedmieściach Las Vegas, znalazł nieruchomego małżonka Kim Kardashian i zadzwonił po ambulans. Mężczyzna zaplanował długi maraton seksualny i dlatego wypił konia dawkę środków, które zwiększą moc i popił ją alkoholem.

Czytaj także
  • Już urodziłaś? Chloe Kardashian trafiła w obiektyw po raz pierwszy po zgłoszeniu ciąży.
  • Chloe Kardashian wreszcie oficjalnie potwierdziła swoją ciążę
  • Chloe Kardashian ujawniła tajemnicę sukcesu pierwszej randki

Prognozy lekarzy

Wcześniej w tym tygodniu pacjentka odzyskała zdrowie po kilku dniach śpiączki. Jego stan, pomimo poprawy, nadal uważany jest za krytyczny.

Po sondażu eksperci odkryli, że podczas choroby Odoma miał dwanaście uderzeń. Ciało młode jako całość poradzono sobie z ogromnym ładunkiem i najważniejszymi organami nie doznało obrażeń. Jednak uderzenia pogwałciły zdolności motoryczne Lamar, nie mógł chodzić i mówić.

Eksperci uważają, że ciężka praca z fizjoterapeutą pomoże mu z czasem przywrócić te umiejętności. Lekarze bardziej martwią się o nerki męża Chloe. Odoma już odmówił jednej nerki i jest poddawany dializie. Lekarze sugerują, że podwójny mistrz NBA może wymagać awaryjnego przeszczepienia.

Наркотики и алкоголь поставили под угрозу жизнь спортсмена Женщина около больницы, где находится Ламар Одом На Олимпийских играх в Афинах Ламар помог сборной  США выиграть бронзовую медаль
В 2009 году после месяца отношений Одом женился ХлоиДети Ламара с папой и КардашьянБаскетболист и мать его детей Лиза Моралес