Aktor i zapaśnik Dwayne Johnson 16 grudnia stał się szczęśliwym ojcem dziecka o imieniu Jasmine, które przedstawiła mu jego przyjaciółka Lauren Hashian. Dumny ojciec opublikował pierwsze zdjęcie z córką na swoim Instagramie.

Dziecko

Zdjęcie przedstawia umięśnioną artystkę trzymającą dziecko na klatce piersiowej, pokryte tatuażami. Na tle Skały Jasmine wygląda bardzo malutko.

Czytaj także
  • Ciężka młodość Dwayne Johnson: kontuzja, brak pieniędzy i próba samobójczej matki
  • Duane Johnson dołącza do wyścigu prezydenckiego w USA
  • Ciężarna żona i mała córka wspierają Dwayne'a Johnsona podczas otwarcia jego gwiazdy w Hollywood Walk of Fame

Niezapomniane emocje

Zdjęcie zrobiono kilka minut po urodzeniu Jasmine. W tej chwili, według aktora, zrozumiał, że jego życie się zmieniło. Duane szczerze poprosił o wyższą moc, aby uczynić go lepszym i lepszym, aby był dobrym ojcem.

Aktor przyznał, że uważa swoją córkę za najlepszy prezent, już teraz czuje świąteczną atmosferę i świętuje Boże Narodzenie.

43-letni aktor w filmie "Szybcy i wściekli" ma kolejną córkę, 14-letnią Simonę. Wraz z matką, producentem Danem Garcią, aktor przeżył ponad 10 lat. Po rozstaniu z nią poznał swoją obecną żonę. Loren Hashiyan z Dwayne około 8 lat.

Джонсон опубликовал в  Instagram первый снимок малышки Жасмин Дуэйн и Лорен очень ждали рождения дочери Актера переполняют позитивные эмоции
Пара вместе 8 лет. Когда же свадьба?Дуэйн и его 14-летняя дочка СимонаРестлер с первой женой Дэни Гарсией