Słynna 21-letnia brytyjska aktorka Sophie Turner, którą można łatwo rozpoznać w telewizyjnym filmie "Gra o tron" w roli Sansy Stark, ogłosiła dzisiaj, że jest zaręczona. Stało się to znane dzięki zdjęciu dłoni z pięknym pierścieniem na palcu serdecznym, opublikowanym na stronie celebryty na Instagramie.

Софи Тернер и Джо Джонас

Sophie Turner i Joe Jonas

Właśnie powiedziałem: "Tak".

Na stronie portalu społeczności brytyjskiej aktorki Turner pojawiły się raczej wzruszające zdjęcia. Zostało zapieczętowane dwiema rękami, które leżały jedna na drugiej. Na kobiecym palcu był piękny pierścionek z dużym diamentem. Pod zdjęciem Sophie napisała te słowa:

"Właśnie powiedziałem:" Tak.
Софи показала помолвочное кольцо

Sophie pokazała pierścionek zaręczynowy

Jak się później okazało, angielska aktorka zamierza poślubić swojego kochanka - 28-letniego piosenkarza Joe Jonesa. Nawiasem mówiąc, kilka godzin po opublikowaniu tego wspaniałego zdjęcia uwaga pana młodego pojawiła się pod zdjęciem. Joe napisał te słowa:

"To prawda! Mój ulubiony powiedział do mnie: "Tak!".
Джо так же подтвердил помолвку

Po tym, jak Sophie podzieliła się tą wspaniałą wiadomością w Internecie, gratulacje od fanów zakochały się w kochankach: "To jest nowość! Gratulacje! "," Szczerze mówiąc, nie wiedziałem, że się spotykają. Całkiem tajemniczy faceci, ale bardzo szczęśliwy dla nich "," Ślub - jest piękny. Uwielbiam zarówno Turnera, jak i Jonasa. To świetny czas. Bardzo szczęśliwy dla nich "itp.

Фанаты поздравили пару с помолвкой

Oprócz komentarzy gratulacyjnych, były też te, które dotyczyły sukni ślubnej Sophie. W zasadzie nie jest to zaskakujące, ponieważ bohaterka Turner w telewizyjnym filmie "Gra o tron" dwukrotnie wyszła za mąż. Niektórzy fani sugerowali, że suknia ślubna będzie podobna do tej, którą można zobaczyć w serii, podczas gdy inni zasugerowali, że sukienka będzie całkowicie odwrotnie zaprojektowana. W tej chwili pozostaje tylko czekać na ceremonię zaślubin Sophie i Joe, aby zrozumieć, czyje domysły okazały się prawdziwe.

Тернер в сериале «Игра престолов»

Turner z serii Game of Thrones

Czytaj także
  • Sophie Turner o swoim zaręczynach: "Miłość jest wspaniała, ale kariera jest jeszcze lepsza".
  • Sophie Turner ma tajny blog z recenzjami ... kiełbasek i innych dań mięsnych.
  • Sophie Turner opowiedziała o niewłaściwej stronie serii "Game of Thrones"

Jonas i Turner długo ukrywali związek.

Fakt, że Sophie i Joe się spotykają, stał się znany pod koniec 2016 roku. Potem młodzi ludzie pojawili się razem na imprezie z okazji Halloween. Potem "zapalili się" razem w Holandii na koncercie EMA przed 2016 r. Potem Joe i Sophie mogli być wielokrotnie widywani na imprezach towarzyskich, ale do lipca tego roku nigdy nie stawali jako para przed fotografami na czerwonym dywanie.

Джонас и Тернер долго скрывали свои отношения

Wszystko zmieniło się na premierze nowego sezonu "Game of Thrones". Tam Turner przekazał dziennikarzom wyjaśnienie, dlaczego jej związki miłosne nie stały się publiczne:

"Niestety, żyjemy w świecie, w którym każda akcja zamienia się w serwer informacyjny. Wygląda jak jakieś zwariowane akwarium. Chciałem też zachować naszą tajemnicę w tajemnicy tak długo, jak to możliwe. Nie jestem pod wrażeniem codziennej pogoń za paparazzi ... "
Джо и Софи долго скрывали свой роман

Joe i Sophie od dawna ukrywają swój romans.