Gwiazda rocka Avril Lavigne i lider Nickelback Chad Krueger po raz pierwszy ogłosili związek w lutym 2012 roku. Dosłownie od pierwszych sekund powieści muzyk rockowy nosił wybraną w ramionach. Avril Lavigne i Chad wyglądali jak dwa gołębie fruwające ze szczęścia. Według samej wokalistki piosenkarka bardzo ją traktowała, była delikatna i stale opiekuńcza. Z jednej strony wydawało się, że Kruger nazywa Lavina jako dziecko. Ale z drugiej strony - muzyk był tak romantyczny, że ich para doprowadziła wszystkich do wzruszenia. Chad towarzyszył swojemu kochankowi na prawie wszystkich jej koncertach, jeśli sam nie był wtedy w trasie. Byli ciągle w zasięgu wzroku i cały czas razem. Wkrótce Avril Lavigne i Chad Kruger ogłosili, że planują zaręczyć.

Ślub Avril Lavigne i Chad Kruger

Ślub gwiazd rocka odbył się sześć miesięcy po rozpoczęciu związku. Ceremonia odbyła się bez rozgłosu w jednym z kościołów we Francji. Przypomnijmy, że dla Avril Lavigne było to drugie małżeństwo. Wcześniej przez 4 lata była mężatką z wokalistą Sum 41. Chad po raz pierwszy ożenił się. Ślub Avril Lavigne i Chad Kruger odbył się w niestandardowej formie. Dowodem na to jest strój wybrany przez Avril. Piosenkarz ubrany we wspaniały fantazyjna sukienka czarny kolor. Włosy układały się swobodnie, dekorując je srebrnym wieńcem. Obraz uzupełniono bukietem czarnych róż. Chad też był czarny. Piosenkarz wybrał klasyczny smoking i jedwabną koszulę. Być może takie podejście gwiazd do ceremonii ślubnej doprowadziło do tego, że w 2014 Avril Lavigne i Chad Kruger rozeszli się.

Avril Lavigne i Chad Krueger rozwodzą się?

Po raz pierwszy rozwód z Chadem Kruger stał się tematem jednego z blogów Avril Lavigne w Instgramie. I chociaż wokalistka twierdziła, że ​​ona i Chad są dobrymi przyjaciółmi i zawsze będą się wspierać nawzajem pod każdym względem, nie było ograniczeń co do rozczarowania fanów. Natychmiast w prasie pojawiły się wielkie nagłówki z domniemaną przyczyną zerwania stosunków między gwiazdami. Jednak sami muzycy nie zachowali tego w tajemnicy. Przynajmniej Avril Lavigne twierdzi, że rozstali się z Chadem Kruegerem z powodu braku pasji i intymności. Według piosenkarza muzyk traktował ją bardzo delikatnie od samego początku i przez wszystkie relacje. Ale w tym samym czasie absolutnie nie pasował jej do łóżka.

Czytaj także
  • Precz z przesądami: te 9 gwiazd nie bało się zmienić obrączki!
  • Avril Lavigne i Jonathan Rotem spotykają się w salonie tatuażu
  • Avril Lavigne pojawił się z nowym ukochanym Jonathanem Rotem

Mąż Avril Lavigne Chad Krueger sam nie komentuje ich rozstania. Pozostaje wierzyć w prawdziwość słów wokalisty.

Аврил Лавин и Чад Крюгер на церемонии Billboard Music Awards 2013 свадьба Аврил Лавин и Чада Крюгера Аврил Лавин и Чад Крюгер на отдыхе в Париже