Dwa lata temu były kochanek hollywoodzkiego aktora, Jim Carrey, popełnił samobójstwo. Kilka lat przed tragedią Catriona White napisała list do swojej ukochanej, ale nadal nie jest jasne, czy została dostarczona do adresata. Jakiś czas temu rekord, w którym Ekaterin oskarżył aktora wielu zdrad i nadużywania nielegalnych narkotyków, został znaleziony przez prawnika matki zmarłego w swoim laptopie i od razu trafił do publikacji Daily Mail. Jak wiadomo, spór między krewnymi zmarłej dziewczynki a aktorem trwa do dziś.

Девушка страдала заниженной самооценкой Głośna prokuratura

Oto, co napisał Ekaterin:

"Widziałem wiele dobrych rzeczy od ciebie, ale jednocześnie zmiażdżyłeś moją esencję. Mam cię dosyć. Kiedyś żyłem zwyczajnie, ale byłem szanowany i szczęśliwy, pewny siebie i wesoły. Po spotkaniu z tobą poznałem narkotyki, zaburzenia i twoje zdrady.
Джим и Катриона

List mówi o chorobie, a raczej o ludzkim wirusie brodawczaka. Ponadto matka zmarłego twierdzi, że Jim Carrey zarażał jej córkę i inne choroby przenoszone drogą płciową, a wraz z mężem oskarżył aktorkę o śmierć dziewczynki. Psycholog dziewczynki powiedział, że Ekaterin był wyjątkowo wrażliwy, nieustannie obawiał się samotności i niskiej samooceny.

Szczegóły sprawy

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku Jim Carrey odpowiedział na zarzuty, a następnie oskarżył rodzinę byłego ukochanego krzywoprzysięstwa w celu uzyskania korzyści. Według adwokata matka Ekaterina White'a zażądała, by kupiła dom na śmierć córki jako odszkodowanie za poniesione szkody. Ale aktor rzekomo nie ma nic wspólnego z tym wydarzeniem.

Катриона ушла из жизни из-за депрессии

Tego lata sędzia prowadzący sprawę, White, ogłosił, że sprawa nie zostanie zamknięta, a kolejna rozprawa odbyła się pod koniec września, na spotkaniu której prawnik rodziny Ekaterinów oskarżył Kerry o zaburzenie psychiczne. Nawiązał do dziwnego zachowania komika podczas Fashion Week. Aktor powiedział jednemu z dziennikarzy, że życie nie ma wartości, tak jak on sam.

Czytaj także
  • 20 gwiazd, które w przeszłości - pacjenci kliniki psychiatrycznej
  • Jim Carrey kaustycznie krytykuje Donalda Trumpa i jego otoczenie, rysując kreskówki
  • Niewinny: sąd położył kres oskarżeniom Jima Carreya o udział w śmierci Catriony White

Ale prawnik aktora nie zamierza się wycofywać, i twierdzi, że prokuratorzy chcą uzyskać dużą sumę pieniędzy od Kerry i dlatego utrzymują się w swoim zeznaniu.